Blog

Sýty ružový one step gél lak LONEL 5 ml

LONEL

ID4396
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 7 kusov
Červeno ružový jasný jednokrokový gél lak. Nepotrebujete k nemu nadlak podlak a ani čistič gélu, pretože nevytvára lepkavý výpotok. Pre lepšiu priľnavosť... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Červeno ružový jasný jednokrokový gél lak. Nepotrebujete k nemu nadlak podlak a ani čistič gélu, pretože nevytvára lepkavý výpotok. Pre lepšiu priľnavosť však necht najprv prebrúste, odmastite a naneste primer. One step gél lak tvrdne v UV lampe 2 minúty, No ak máte LED lampu tak čas sa skráti na 30-60 sekúnd.
farba ružová, červená
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
objem 5 ml

Farba po vytvrdnutí

Farba tohto gél laku je ideálna na leto. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Každú z nich nechajte poriadne uschnúť. Tvrdne v UV alebo v LED lampe. Pri jeho aplikácii nie je potrebná podkladová a vrchná vrstva. Po vytvrdnutí ostávajú nechty krásne lesklé. Dbajte na to, aby gél lak pri nanášaní nezatekal. Ak zatečie, z kože ho odstráňte, a až tak vložte ruky do lampy. Nechty ostávajú bez výpotku. Takéto lakovanie je trvácne a vydrží 7 až 14 dní. 

farba po vytvrdnuti

Je to gél lak ružovo červenej farby. Nechty nalakované týmto gél lakom sú pevnejšie, odolnejšie a vydržia byť upravené viac ako 14 dní. Pred lakovaním zmatníme povrch prírodného nechta brúsnym blokom a odstránime prach. Aplikujeme nail prep a zároveň aj primer, ktorý necháme chvíľku pôsobiť. Nepoužívame žiaden nadlak podlak, ale rovno nanesieme tenkú vrstvu farebného gél laku na prírodný necht. Vložíme do UV alebo LED lampy na vytvrdnutie. Vrstvu opakujeme minimálne 2 krát. Zakaždým vložíme do lampy na vytvrdnutie. Po vytvrdnutí sú nechty krásne lesklé a bez výpotku.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022