Návody a inšpirácie

  1. Ružový LONEL one step gél lak 5 ml

Ružový LONEL one step gél lak 5 ml


ID3524
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

1-krokový gél lak bez výpotku. Na jeho aplikáciu už nepotrebujete podkladový a vrchný gél lak, ani čistič gélu na odstránennie lepkavosti. Jednoducho nanesiete na zmatnené a ošetrené nechty a necháte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Povrch nechtov ostáva lesklý.
farba ružová
výška 6 cm
dĺžka 2 cm
šírka 2 cm
objem 5 ml

Jednokrokový gél lak

Lakovanie nechtov v jednom kroku. Pri nanášaní tohto gél laku nemusíte používať nadlak podlak ani čistič gélu. Gél lak je bez výpotku. Nanášajte ho tak, aby nezatekal.

jednokrokovy

Ako postupovať pri one step gél laku

Rýchle a jednoduché spevnenie prírodných nechtov dosiahnete one step gél lakom. Je stredne hustý a dobre pigmentovatý. Na jeho aplikáciu nie je potrebný žiaden nadlak podlak. Na prírodnom nechte vydrží 7 až 14 dní, a pri modeláži až do zbrúsenia. Nanášame ho na vopred jemne prebrúsene nechty, odmastené cleanerom. Lakujeme opatrne, aby nezatiekol až na kožtičku. One step gél lak nanášame v dvoch vrstvách. Každú vrstvu vkladáme do UV/LED lampy na 2 minúty. Poslednou vrstvou je lakovanie dokončené. Farebný one step gél je bez výpotku a po vytvrdnutí zanecháva lesklý povrch.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024