Návody a inšpirácie

  1. Neonovo ružový one step gél lak LONEL 5 ml

Neonovo ružový one step gél lak LONEL 5 ml


ID3484
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

1-krokový gél lak bez výpotku. Pri jeho použití nebudete potrebovať nadlak podlak ani čistič gélu. Postačí nechty zmatniť, odstrániť prach a naniesť primer. Potom aplikovať tenkú vrstvu gél laku a nechať vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. potom naneste druhú vrstvu gél laku a opäť nechajte vytvrdnúť v UV lampe, alebo LED lampe. Gél lak ostáva lesklý a nelepí sa.
farba ružová
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Neónová farba gél laku

Gél lak je neónový, ideálny pre letné obdobie. Nanášajte ho opatrne aby nezatekal. Pred a po nanášaní nie je potrebné používať nadlak podlak. Nechajte ho vytvrdnúť v UV alebo LED lampe.

neonovy gel lak

Ako postupovať pri one step gél laku

One step gél lak slúži na spevnenie prírodných nechtov. Jeho výhoda je, že nepotrebujete žiadne iné základné a vrchné gély. Na docielenie pevných a upravených nechtov vám postačí one step gél lak. Má konzistenciu ako klasicky lak, preto je jeho nanášanie rýchle a jednoduché. Nanášame ho v dvoch vrstvách. Každú vrstvu vkladáme do UV/LED lampy na vytvrdnutie. Po lakovaní už nechty ničím nefixujeme.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024