Blog

Modrý one step gél lak LONEL 5 ml

LONEL

ID3525
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 48 kusov
Modro-fialový jednokrokový gél lak bez výpotku. Nechty zmatnite, naneste nail prep, potom primer, a tak one step gél lak. Nechajte vytvrdnúť v UV lampe... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Modro-fialový jednokrokový gél lak bez výpotku. Nechty zmatnite, naneste nail prep, potom primer, a tak one step gél lak. Nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Pri tomto gél laku sa nepoužíva nadlak podlak. Keďže sa nevytvára na povrchu lepkavá vrstva (výpotok), tak nieje potrebný ani čistič gélu. Po vytvrdnutí gél laku ostávajú nechty lesklé.
farba modrá
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
objem 5 ml

Lakovanie jedným krokom

Lak nanášajte bez použitie nadlaku podlaku. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Po vytvrdnutí nemusíte nechty utierať čističom, pretože gél lak je bezvýpotkový. Tvrdne v UV alebo LED lampe. 

jednym krokom

Je to jedno krokový farebný gél lak, s dobrou konzistenciou a pigmentáciou. Nanáša sa na vopred prebrúsené nechty bez nadlaku a podlaku. Aplikujeme ho na nechty v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatiekol. Ak sa tak stane, je potrebné prebytočný gél odstrániť ešte pred vytvrdnutím. One step gél lak vkladáme do UV lampy na 2 minúty a do LED lampy na 30 sekúnd. Po vytvrdnutí je lakovanie dokončené. Kožticku potrieme výživným olejčekom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021