Návody a inšpirácie

  1. Hnedý one step gél lak LONEL 5 ml

Hnedý one step gél lak LONEL 5 ml


ID3483
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

1-fázový gél lak bez výpotku. Zmatnite necht brúsnym blokom, odstráňte prach. Na necht naneste primer a tenkú vrstvu one step gél laku. Nechajte to vytvrdnúť v LED lampe 30 sekúnd, alebo v UV lampe 2 minúty. Tak naneste ďalšiu vrstvu gél laku a opäť nechajte vytvrdnúť v UV lampe, alebo LED lampe. Po vytvrdnutí ostáva gél lak lesklý a nelepí sa. Pri jeho použití teda nepotrebujete nadlak podlak ani čistič gélu.
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba hnedá
objem 5 ml
štítok Zľava

Gél lak po uschnutí

Gél lak hnedej farby je bezvýpotkový. Pri používaní nie je potrebné používať nadlak podlak ani čistič gélu. Nanášajte ho v tenkých vrstvách tak, aby nezatekal.

po uschnuti

Ako postupovať pri one step laku

Výhodou je, že nie je potrebný nadlak podlak ani iné základné a záverečné vrstvy. One step gél lak má svetlo hnedú farbu. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Nanášame ho na prírodne nechty alebo modeláž. Ako prvé si jemne nechty prebrúsime, odmastíme cleanerom a potrieme primerom. Nie je potrebná žiadna základná vrstva ako u iných gél lakov. Nanesieme dve tenké vrstvy one step gél laku pomaly a precízne. Každú vrstvu vkladáme do UV/LED lampy na 2 minúty. Povrch nechtov ostáva po vytvrdnutí lesklý a bez výpotku.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024