Blog

Hnedo šedý one step gél lak LONEL 5 ml

LONEL

ID5267
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Jednokrokový gél lak 4 v 1. Nepotrebujete podkladový gél lak, vrchný gél lak a ani cleaner. Tento 1-fázový one step neostáva po vytvrdnutí lepkavý. Má... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Jednokrokový gél lak 4 v 1. Nepotrebujete podkladový gél lak, vrchný gél lak a ani cleaner. Tento 1-fázový one step neostáva po vytvrdnutí lepkavý. Má dobrú kryciu schopnosť a postačí ho natrieť v dvoch tenkých vrstvách. Štvrtou výhodou je, že tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe omnoho rýchlejšie a to 30 až 60 sekúnd. Je balený v sklenenej fľaštičke so štetcom pre pohodlnú aplikáciu. Aby na nechtoch dobre držal, odporúčame ich povrch prebrúsiť odmastiť a naniesť primer.
štítok Novinka
dĺžka 2 cm
šírka 2 cm
výška 6 cm
farba hnedá, sivá
objem 5 ml

Hnedý gél lak

Jednokrokový gél lak bez výpotku. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Pri nanášaní dbajte na to, aby nezatiekol ku kožičke.

 

 

 

Jednokrokový gél lak, ktorý je určený na prírodné nechty. Ním si vytvoríme trvácne lakovanie za pár minút. Gél lak je silne pigmentovaný telovo sivej farby. Platničku zmatníme brúsnym blokom a očistíme od prachu. Nanesieme nail prep a primer. Potom pokračujeme rovno farebným one step gél lakom. Nadlak podlak ani iné prípravky pri tomto lakovaní nie sú potrebné. Telový lak nanesieme aspoň v dvoch vrstvách. Každú zvlášť necháme polymerizovať v UV, LED alebo DUAL lampe. Po vybratí z lampy sú nechty lesklé bez lepkavosti.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021