Návody a inšpirácie

  1. Cyklámenový one step gél lak LONEL s perleťou 5 ml

Cyklámenový one step gél lak LONEL s perleťou 5 ml


ID3485
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Cyklámenový gél lak s modrou perleťou bez výpotku. Nieje potrebný nadlak podlak ani čistič gélu. Necht prebrúste a v dvoch tenkých vrstvách naneste gél lak. Každú vrstvu nechajte v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Ak máte LED lampu, tak v LED lampe vytvrdne už za 30 sekúnd. Povrch nechtov neostáva lepkavý a je pekný lesklý. Pre lepšiu priľnavosť k nechtu je vhodné použiť nail prep na odmastenie a primer na priľnutie.
farba ružová
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Farba a odlesk gél laku 

Gél lak je sýtej ružovej farby s modrým odleskom. Nanášajte ho opatrne, aby nezatekal. Ak sa tak stane, odstráňte ho a až tak dajte vytvrdnúť. Po vytvrdnutí neostáva lepkavý.

odlesk

Nanášanie one step gélu na necht

Krásne upravené nechty dosiahnete už len jedným gél lakom. Nechty jemne prebrúsite, odmastíte a potriete primerom. Nepotrebujete žiadnu základnú vrstvu. Hneď nanášate farebný one step gél lak v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, LED lampe 30 sekúnd. Gél po vytvrdnutí ostáva krásne lesklý a bez výpotku. Na záver nechty nie je potrebné fixovať.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024