Blog

Cyklámenový one step gél lak LONEL 5 ml

LONEL

ID4395
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 31 kusov
Jednokrokový gél lak, ktorý slúži na spevnenie nechtov a trvácne lakovanie. Jeho aplikácia je rýchla a veľmi jednoduchá. Nepotrebujete k nemu podkladovú... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jednokrokový gél lak, ktorý slúži na spevnenie nechtov a trvácne lakovanie. Jeho aplikácia je rýchla a veľmi jednoduchá. Nepotrebujete k nemu podkladovú a vrchnú vrstvu a ani pri vytvrdzovaní neostáva lepkavý. Pre lepšiu priľnavosť a teda aj dlhšiu životnosť tohto lakovania je vhodné nechty najprv prebrúsiť brúsnym blokom, odmastiť a naniesť primer. Tak aplikujte one step gél lak v tenkej vrstve a vložte do Uv lampy vytvrdnúť na 2 minúty. Tento gél lak vytvrdne aj v LED lampe a to už za 30 až 60 sekúnd. Vrstvu môžete zopakovať, aby sa zjednotila farba. Po vytvrdnutí ďalšej vrstvy je práca hotová.
farba ružová
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
objem 5 ml

Farba po uschnutí

Farba laku po nanesení je sýta cyklamenová. Gél lak naneste na prebrúsené nechty a nechajte uschnúť v lampe. Ak je to potrebné, vrstvu zopakujte. Pri tomto jednokrokovom gél laku nie je potrebné používať podkladovú a vrchnú vrstvu, nadlak podlak. Gél lak je bez výpotku a po vytvrdnutí ostávajú nechty krásne lesklé. Tvrdne v UV aj v LED lampe. Pri nanášaní dbajte na to, aby gél lak nezatekal. Ak zatečie, z kožičky ho odstráňte pomocou pomarančového drievka. Trvácne lakovanie vydrží 7 až 14 dní.

farba po uschnuti

Jednokrokový gél lak na nechty, pomocou ktorého docielime dlhotrvácne lakovanie viac ako 14 dní. Na lakovanie nepotrebujeme nadlak podlak, postačí nám len tento farebný gél lak. Pripravíme si prírodný necht tak, že zmatníme jeho povrch, očistíme ho od prachu a aplikujeme nail prep. Pre lepšiu priľnavosť použijeme primer. Nanesieme tenkú vrstvu farebného gél laku a vložíme do lampy. Vrstvy zopakujeme minimálne 2 krát. Po vytvrdnutí ostáva krásne lesklý, nie je potrebné nanášať vrchný lesk. One step vytvrdne v UV lampe za 2 minúty alebo aj v LED lampe za 30 sekúnd.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021