Návody a inšpirácie

  1. Biely LONEL one step gél lak 5 ml

Biely LONEL one step gél lak 5 ml


ID3527
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Biely jednokrokový gél lak bez výpotku. Pred nanesením gél laku je potrebné nechty zmatniť, naniesť nail prep a primer. Potom môžeme nanášať one step gél lak, ktorý tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Nieje potrebné používať nadlak podlak, ani čistič gélu. Povrch nechtov ostáva po vytvrdnutí lesklý.
farba biela
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
objem 5 ml

Gél lak bez perlete

Gél lak nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Pri nanášaní nemusíte použivať nadlak podlak ani čistič gélu. Po vytvrdnutí v UV alebo LED lampe ostáva bez výpotku. Dbajte na to aby nezatiekol ku kožtičte.

bez perlete

Na krásne a upravené nechty vám postačí aj tento one step gél lak. Výhodou je, že nepotrebuje žiaden nadlak podlak. Má dobrú konzistenciu, preto je nanášanie jednoduché a rýchle. Prírodný necht jemne prebrúsime brúsnym blokom. Odmastíme ho clenerom a nanesieme primer. Potom hneď nanáša farebný gél lak v tenkej vrstve. Je dobre pigmentovaný, preto pre dosiahnutie intenzívnej farby postačujú dve vrstvy. One step gél lak dáme vytvrdnúť do UV alebo LED lampy. Na záver už nenanášame žiaden vrchný lesk. One step je bez výpotku.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024