Blog

Acetón s lanolínom na odstránenie gél laku 100 ml


ID4129
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Acetónový odstraňovač gél laku, BIO gélu alebo akrylu obohatený lanolínom, ktorý má zmäkčujúce a vyživujúce účinky. Môžete ho použiť aj ako klasický odlakovač. Veľmi dobre poslúži pri šetrnom odstraňovaní gél laku z nechtov. Povrch nechtov mierne narušte pilníkom, aby acetón mohol pôsobiť čo najlepšie. Prsty zabaľte do hliníkovej fólie s hubkou, ktorú ste namočili týmto acetónom. Nechajte pôsobiť 10 minút. Skontrolujte, či sa už gél lak olupuje, ak nie, tak postup opakujte. Uvoľnený gél lak napokon odstráňte pomarančovým drievkom, alebo striperom.
štítok Novinka
šírka 3.5 cm
výška 13.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 100 ml

Využíva sa na odstránenie gél laku, BIO gélu, alebo ako odlakovač laku na nechty. Obohatený lanolínom šetrí vaše nechty a kožičku. Lanolín kožu vyživuje a zmäkčuje. Pri odstránení gél laku alebo bio gélu postupujeme tak, že si najprv povrch gélu narušíme pilníkom. Na buničinu nalejeme odstraňovač, a spolu s hliníkovou fóliou necht zabalíme. Doba pôsobenia je 10 až 15 minút. Po odkrytí je gél odstrániteľný pomocou pomarančového drievka.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021