Návody a inšpirácie

KnitPro Trendz sada akrylových kruhových ihlíc 8 párov


ID6667
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Trendová sada vymeniteľných kruhových ihlíc KnitPro Trendz Deluxe obsahuje 8 párov vymeniteľných ihlíc a 4 lanká s príslušenstvom na výmenu.
zloženie akryl
dĺžka 11.5 cm
knitpro-50618

Set KnitPro Trendz Delux má krásne ružové púzdro, v ktorom nájdete všetko pre Vaše pletenie. Púzdro je z plastu, uzatvárané zipsom. Všetky pomôcky na pletenie majú svoje miesto, čím je sada praktická a pohodlná. Nájdete v nej 8 párov flexibilných kruhových ihlíc Trendz, ktoré sú jedinečné svojimi krásnymi farbami. Každá veľkosť má svoju charakteristickú farbu. Akrylové ihlice sú veľmi odolné a pevné, vhodné pre prácu s kĺzavými priadzami. Obľúbia si ich aj začiatočníci, pretože sú ľahké a príjemné na dotyk, v ruke nechladia.

KtiPro zvolil do tejto sady najpoužívanejšie lanká, presnejšie hneď 4 kusy v rôznych dĺžkach 60 cm, 80 cm a 100 cm. Všetky lanká majú šrubovacie spoje. Po pripojení lanka k ihliciam vzniká hladký prechod, čo zaručí, že sa priadza nebude zachytávať. Spoje je potrebné občas dotiahnúť pomou kľúčika, ktorý tiež nájdete v sade.

Sada obsahuje:

  • 8 párov akrylových ihlíc vo veľkostiach: 3,5 mm, 4 mm, 4,5 mm, 5 mm, 5,5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm
  • 4 lanká v dĺžkach: 60 cm, 2x 80 cm, 100 cm
  • 8 koncoviek
  • 4 kľúčiky
  • 2 kovové spojky laniek

Veľkou výhodou KnitPro Trendz je kompatibilnosť všetých častí sady, ktoré sú úplne zhodné s produktami KnitPro Symfonie a Nova Metal. To umožní ešte väčšie využitie sady, ale aj jej doplnenie o ďalšie časti. Kovové častí ihlíc, príslušenstvo ani lanká neobsahujú nikel a sú v súlade s EU normami. 

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024