Blog

  1. japonská manikúra (4)
  2. Japonská manikúra P.Shine

Japonská manikúra P.Shine

P.Shine

ID4270
P.Shine
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 25 kusov
Japonská manikúra značky P.Shine. Manikúra, vďaka ktorej ošetríte svoje prírodné nechty, ktoré navyše ostanú krásne lesklé niekoľko týždňov. Postup je... Celý popis
Bežná cena 39.90 €
Ušetríte 13% 5.00 €
Naša cena 34.90 €
Zľava platí do 06.12.2021
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Japonská manikúra značky P.Shine. Manikúra, vďaka ktorej ošetríte svoje prírodné nechty, ktoré navyše ostanú krásne lesklé niekoľko týždňov. Postup je úplne jednoduchý. Pomocou priloženej špachtličky zatlačte kožičku a jemným pilníkom nechty upravte. Prach, ktorý vznikol odstráňte jelenicovou handričkou. Špachtličkou naberte malé množstvo z téglika číslo 1. V tégliku sa nachádza pasta, ktorú nanesiete na necht a pomocou leštičkyu ju budete vtierať do nechta. Ako druhé si nanesiete púder z téglika číslo 2. Postup je rovnaký. Púder nanesiete na necht a leštičkou necht vyleštíte. Ak na nechte ostali zvyšky pasty alebo púdru, odstráňte ich handričkou. Sada japonskej manikúry P.Shine obsahuje 1 x pastu 8g, 1 x púder 5g, 1 x jelenicovú handričku, 2 x leštičku, 3 x jemný pilník, 1 x tenký pilníček, 1 x špachtličku.
štítok Zľava, Výpredaj
šírka 9.5 cm
dĺžka 13.5 cm
výška 2.5 cm

Obsah japonskej manikúry

Japonská manikúra obsahuje 1 x pastu 8g, 1 x púder 5 g, 1 x špachtličku, 1 x jelenicovú handričku, 2 x leštičku, 3 x jemný úzky pilník, 1 x jemný tenký pilník.

obsah

Obal manikúry

Japonská manikúra je uložená v plastovom obale.

obal

Japonská manikúra je ideálnym riešením pre slabé, lámavé a štiepajúce nechty. Pri pravidelnom používaní nechty spevnejú, sú silnejšie a neštiepia sa. Pred použitím japonskej manikúry si zatlačíme nechtovú kožičku pomocou kovového zatláčadla alebo priloženou špachtľou. Prebytočnú kožu odstráňte. Jemným pilníkom opilujeme tvar nechtu a zmatníme jeho povrch. Prach odstránime kefkou. Najprv naberieme pastu na leštičku pomocou špachtle. Priložíme leštičku na necht a rýchlym pohybom do strán vtierame pastu do nechta. Týmto spôsobom prejdeme nechty na celej ruke. Ako druhé, aplikujeme na leštičku alebo rovno na necht púder. Vtierame ho do nechta rovnako ako pastu. Púder nám necht zafixuje a vyleští. Zvyšky pasty a púdru odstránime kefkou a po použití olejčeka na kožičku sú nechtíky hotové. Na takto vyživené nechty môžeme naniesť aj farebný lak.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021