Blog

  1. japonská manikúra (3)
  2. Doplňujúca japonská manikúra na výživu nechtov

Doplňujúca japonská manikúra na výživu nechtov


ID4583
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 24 kusov
Sada na japonskú manikúru, ktorá obsahuje púder 5g, jelenicovú leštičku, špachtličku na nanesenie púdru na necht, jemné pilníčky, a jelenicovú handričku.... Celý popis
Bežná cena 19.90 €
Ušetríte 45% 8.91 €
Naša cena 10.99 €
Zľava platí do 06.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sada na japonskú manikúru, ktorá obsahuje púder 5g, jelenicovú leštičku, špachtličku na nanesenie púdru na necht, jemné pilníčky, a jelenicovú handričku. Vďaka tejto sade zachováte získaný lesk po japonskej manikúre po dlhú dobu. Rovnako vtieraním púdru necht vyživujete a dodáte mu zdravý vzhľad. Nechty budú nielen vyživované, ale zároveň aj chránené, pretože tento púder obsahuje včelí vosk a lanolín. Táto sada japonskej manikúry však môže veľmi dobre poslúžiť ako doplňujúci set v prípade, že sa vám už púder minul a potrebujete doplniť zásoby.
štítok Zľava, Výpredaj
šírka 11 cm
dĺžka 15 cm
výška 3 cm

Hľadáte niečo, vďaka čomu by ste dali zbohom svojim tenkým, lámavým a večne sa štiepajúcim nechtom? Tak japonská manikúra je ten správny produkt. Pri pravidelnom používaní japonskej manikúry docielime, že nechty budú pevné, tvrdé bo dokonca sa môže upraviť nechtová deformácia. Jej aplikácia si nevyžaduje profesionálny prístup, preto ju môžeme vykonať aj v pohodlí domova. Ruky si umyjeme pod tečúcou vodou. Ak máme nalakované nechty, odlakovačom ich odlakujeme. Pilníkom si upravíme dĺžku a tvar nechta. Jemne narušíme povrch nechtovej platničky priloženým pilníkom, aby sa použité prípravky dobre vleštili. Najprv naberieme pastu na leštičku a rýchlym pohybom do strán ju vtierame do nechta. Tento úkon prevedieme na oboch rukách. Pokračujeme púdrom, ktorý rovnako ako pastu, naberieme na leštičku a vleštíme ju na necht rovnakých rýchlym pohybom do strán. Kefkou odstránime zvyšky a nechty očistíme. Výživný olejček aplikujeme na nechtovú kožičku a krúživým pohybom ho vmasírujeme.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022