Návody a inšpirácie

Pastelová sada na gél lak LONEL s 48W lampou


ID23364
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2024. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

15-dielna sada na spevnenie nechtov a trvácne lakovanie. Pri správnej aplikácii vydrží gél lak na nechtoch aj 4 týždne. Necht treba najprv prebrúsiť, odmastiť a naniesť primer aby gél lak lepšie priľnul k nechtu. Následne je vhodné naniesť base/top, ktorý ochráni necht pred vplyvom pigmentov. Po jeho vytvrdnutí v lampe, kde ho necháme 60 sekúnd môžeme pokračovať nanesením tenkých vrstiev farebného gél laku. Každú vrstvu vložíme do lampy na 60 sekúnd. Na záver opäť natrieme base/top a po vytvrdnutí utrieme lepkavosť cleanerom a buničinou. Gél lak môžete aplikovať na prirodzené, gélové, polygélové alebo aj akrylové nechty. K sade dostanete aj tlačený návod.

Ako použiť gél lak sadu

Aby gél lak vydržal čo najdlhšie, je potrebné nechty pripraviť. Pilníkom si ich vytvarujeme, pomarančovým drievkom zatlačíme nechtovú kožičku a brúsnym blokom prebrúsime povrch nechta. Prach odstránime buničinou. V tomto kroku nanesieme nail prep, ktorý slúži na odmastenie. Po ňom nasleduje primer, ktorý zabezpečí pevnejšiu väzbu medzi nechtom a gél lakom. Na tieto vrstvy aplikujeme v tenkej vrstve gél lak LONEL base top. Je to podkladová vrstva, ktorá tvrdne v UV LED lampe 30 sekúnd. AJ po tomto čase ostáva povrch nechtov lepkavý. Je to v poriadku a pokračujeme tenkou vrstvou farebného gél laku. Ten opäť vložíme do lampy na 30 sekúnd. Farebnú vrstvu môžeme podľa potreby zopakovať. Aj tá ostáva po vytvrdnutí lepkavá. Na záver nanesieme opäť LONEL base/top, ktorý slúži ako podkladový aj ako vrchný gél lak. Po jeho vytvrdnutí v lampe utrieme lepkavý výpotok cleanerom a buničinou.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024