Blog

Pastelová gél lak sada LONEL s lampou


ID23372
Sada Na sklade
26-dielna sada na spevnenie a trvácne lakovanie nechtov. Obsahuje aj 48W UV/LED lampu, v ktorej gél laky tvrdnú za 30 až 60 sekúnd. Lepkavý výpotok je... Celý popis
Bežná cena 87.02 €
Ušetríte 36% 31.03 €
Naša cena 55.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

26-dielna sada na spevnenie a trvácne lakovanie nechtov. Obsahuje aj 48W UV/LED lampu, v ktorej gél laky tvrdnú za 30 až 60 sekúnd. Lepkavý výpotok je bežnou súčasťou po vytvrdnutí. Môžete ho odstrániť cleanerom a buničinou. Ako použiť ostatné prípravky a pomôcky sa dozviete v priloženom návode.

Ako použiť gél lak sadu

Pilníkom si upravíme tvar a dĺžku nechtov. Zatlačíme kožičku a brúsnym blokom zmatníme povrch nechta. Prach odstránime buničinou alebo kefkou. Nanesieme nail prep na odmastenie, a tak primer na priľnutie gél laku. Natrieme tenkú vrstvu LONEL base top a vložíme do UV/LED lampy na 30 sekúnd. Vzniknutý lepkavý výpotok neutierame. V tenkej vrstve natrieme farebný gél lak a vložíme na 30 sekúnd do UV/LED lampy. Vrstvu ešte raz zopakujeme. Po zjednotení farby a vytvrdnutí farebnej vrstvy, môžeme aplikovať ozdoby. V prípade lepenia vodolepiek je potrebné odstrániť výpotok cleanerom a buničinou. Ak chceme aplikovať glitre, nanesieme na necht tenkú vrstvu base top gél laku a do nevytvrdnutej vrstvy aplikujeme glitrový prach alebo glitre a vložíme do lampy. Výpotok neutierame. Nalakované nechty pretrieme pomocou LONEL base top a vložíme do lampy. Výpotok utrieme pomocou buničiny a cleanera. Na takto ukončené nechty môžeme vyleštiť aurora prášok, ktorý je nutné zafixovať ešte jednou tenkou vrstvou base topu. Na záver ošetríme kožičku výživným olejčekom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023