Návody a inšpirácie

Neónová LONEL sada na gél lakové nechty s 48W lampou


ID23368
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2024. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

15-dielna sada na gél lakové nechty v sviežich neónových farbách. Lampa v sade vytvrdí gél lak za 30 až 60 sekúnd. Závisí to od hrúbky nanesenej vrstvy ale aj od pigmentácie samotného gél laku. Odporúčame nanášať vo viacerých tenkých vrstvách. V sade sú aj rôzne prípravky a pomôcky, aby ste vedeli kedy ktorý použiť a na čo slúžia, pribalíme vám aj návod na gél lak.

Ako použiť gél lak sadu

Pilníkom si upravíme tvar a dĺžku nechtov. Zatlačíme kožičku a brúsnym blokom zmatníme povrch nechta. Prach odstránime buničinou alebo kefkou. Nanesieme nail prep na odmastenie, a tak primer na priľnutie gél laku. Natrieme tenkú vrstvu LONEL base top a vložíme do UV/LED lampy na 30 sekúnd. Vzniknutý lepkavý výpotok neutierame. V tenkej vrstve natrieme farebný gél lak a vložíme na 30 sekúnd do UV/LED lampy. Vrstvu ešte raz zopakujeme. Výpotok neutierame. Nalakované nechty pretrieme pomocou LONEL base top a vložíme do lampy. Výpotok utrieme pomocou buničiny a cleanera.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024