Návody a inšpirácie

Fólia so žltými kvetami 120 cm


ID5413
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 16 kusov
Žlté kvety so strieborným ligotavým obrysom prenesiete na necht otláčaním. Otlačí sa len zobrazený vzor a okolo neho bude viditeľná podkladová farba nechtu.... Celý popis
Naša cena 1.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Žlté kvety so strieborným ligotavým obrysom prenesiete na necht otláčaním. Otlačí sa len zobrazený vzor a okolo neho bude viditeľná podkladová farba nechtu. Aby sa vzor uchytil, je potrebné použiť transfer lepidlo. To nanesieme v tenkej vrstve a počkáme kým zaschne. Zaschnuté lepidlo je priehľadné. Priložíme naň fóliu a dôkladne ju popritláčame. Napokon rýchlo strhneme a zdobenie prelakujeme, alebo pretrieme gélom. Fóliu môžeme otlačiť aj do výpotku špeciálneho gélu na transfer fólie. Rozmer celého kúsku je 4 x 120 cm.
šírka 4 cm
dĺžka 120 cm
farba strieborná, žltá

Letná ozdobná fólia na nechty, pomocou ktorej krásne spestríte nechty. Aplikuje sa na záver, na vopred upravené alebo vymodelované nechty. Fóliu priložíme na lepidlo, ktoré sme predtým naniesli v tenkej vrstve a nechali zaschnúť. Vzor musíme poriadne pritlačiť aplikátorom alebo prstom. Potom zvyšok fólie strhneme. Otlačený vzor prelakujeme, aby sme predĺžili jeho životnosť.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024