Návody a inšpirácie

Čierna čipkovaná fólia 120 cm


ID5426
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Čierna čipka, ktorá nemá žiaden farebný podklad, takže pri použití na farebný necht bude pomedzi vzor viditeľná farba nechtu. Zdobenie transfer fóliou... Celý popis
Naša cena 1.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Čierna čipka, ktorá nemá žiaden farebný podklad, takže pri použití na farebný necht bude pomedzi vzor viditeľná farba nechtu. Zdobenie transfer fóliou je jednoduché. Naneste v tenkej vrstve transfer lepidlo a počkajte kým sa zmení na priesvitné. Tak priložte a pritlačte fóliu a strhnite. Uchytený vzor prelakujte, alebo zafixujte vrchným gélom. Ako podklad na otlačenie vzoru môžete použiť aj UV gél na transfer fólie. Ten naneste a dajte vytvrdnúť do lampy. Fóliu otlačte do výpotku a zafixujte zdobenie vrchným gélom. Zdobenie robené do výpotku je stabilnejšie a trvácnejšie.
dĺžka 120 cm
šírka 4 cm
farba čierna

Fólia na zdobenie nechtov čiernej farby s čipkovaným vzorom, ktorá krásne oživí vaše nechty. Najvhodnejšie je fóliu otlačiť na vopred nalakovaný necht. Vtedy vzor na nechte krásne vynikne. Ako prvé nanesieme špeciálne lepidlo a necháme ho zaschnúť. Potom priložíme fóliu, ktorú otlačíme a rýchlym pohybom zvyšok strhneme. Vzniknutý vzor zafixujeme nanesením číreho laku alebo UV lesku.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024