Blog

  1. fólie na nechty (110)
  2. Čierna čipkovaná fólia 120 cm

Čierna čipkovaná fólia 120 cm


ID5426
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 18 kusov
Čierna čipka, ktorá nemá žiaden farebný podklad, takže pri použití na farebný necht bude pomedzi vzor viditeľná farba nechtu. Zdobenie transfer fóliou... Celý popis
Naša cena 1.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Čierna čipka, ktorá nemá žiaden farebný podklad, takže pri použití na farebný necht bude pomedzi vzor viditeľná farba nechtu. Zdobenie transfer fóliou je jednoduché. Naneste v tenkej vrstve transfer lepidlo a počkajte kým sa zmení na priesvitné. Tak priložte a pritlačte fóliu a strhnite. Uchytený vzor prelakujte, alebo zafixujte vrchným gélom. Ako podklad na otlačenie vzoru môžete použiť aj UV gél na transfer fólie. Ten naneste a dajte vytvrdnúť do lampy. Fóliu otlačte do výpotku a zafixujte zdobenie vrchným gélom. Zdobenie robené do výpotku je stabilnejšie a trvácnejšie.
dĺžka 120 cm
šírka 4 cm
farba čierna

Fólia na zdobenie nechtov čiernej farby s čipkovaným vzorom, ktorá krásne oživí vaše nechty. Najvhodnejšie je fóliu otlačiť na vopred nalakovaný necht. Vtedy vzor na nechte krásne vynikne. Ako prvé nanesieme špeciálne lepidlo a necháme ho zaschnúť. Potom priložíme fóliu, ktorú otlačíme a rýchlym pohybom zvyšok strhneme. Vzniknutý vzor zafixujeme nanesením číreho laku alebo UV lesku.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022