Blog

Citrónový cukrový vosk na depiláciu 100ml

ARCO COSMETICI

ID2363
ARCO COSMETICI
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 9 kusov
Cukrová depilácia s depilačným papierom. Cukrová pasta je balená v 100ml obale so širokou roll-on hlavicou. Ohrejte ju len na teplotu tela (37°C). Na ohrev... Celý popis
Bežná cena 3.29 €
Ušetríte 27% 0.90 €
Naša cena 2.39 €
Zľava platí do 07.12.2021
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Cukrová depilácia s depilačným papierom. Cukrová pasta je balená v 100ml obale so širokou roll-on hlavicou. Ohrejte ju len na teplotu tela (37°C). Na ohrev môžete použiť klasický ohrievač na depilačné vosky, teplú vodu, alebo mikrovlnku. V lete môžete cukrovú pastu nahrievať aj na slnku. Pomocou roll-on hlavice nanesiete pastu na odmastenú a suchú pokožku, priložíme depilačný papier a strhneme. Zvyšky cukrovej pasty odstránite jednoducho vodou. Je vhodný na citlivú pokožku. Tento produkt skladujte vo zvislej polohe. Cukrová pasta sa aj pred nahrievaním mierne prelieva a mohlo by dôjsť k vytečeniu.
šírka 5.5 cm
dĺžka 14 cm
výška 2 cm
objem 100 ml
štítok Výpredaj

Depilácia cukrovým voskom

Depilujeme suchú a čistú pokožku. Vosk nahrievame 20-30 minút v uzavretom ohrievači. Následne ho v smere rastu chĺpkov nanesieme na pokožku. Priložíme papier na depiláciu a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhneme. Keďže je to cukrový vosk, tak zvyšky vosku odstránime vlažnou vodou. Pokožku ošetríme mliekom po depilácii. Nie je vhodné vystavovať sa po depilácii slnečnému žiareniu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021