Blog

Zlatožlté Swarovski crystalpixie 5g


ID4712
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledné 3 kúsky
Sunshine kiss perličky a originál Swarovski pixie kamienky. Všetko zmiešané v jednej luxusnej fľaštičke. Práve táto kombinácia ozdôb vytvára na nechtoch... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 33% 10.00 €
Naša cena 19.99 €
Zľava platí do 02.03.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Sunshine kiss perličky a originál Swarovski pixie kamienky. Všetko zmiešané v jednej luxusnej fľaštičke. Práve táto kombinácia ozdôb vytvára na nechtoch rôzne odlesky a pôsobí slávnostne. Na necht naneste finish gél a doň nasypte crystalpixie. Aby ste sypali priamo na necht, môžete použiť kovový lievik, ktorý veľmi dobre poslúži aj pri zosypaní rozsypaných ozdôb. Tak vložte do lampy, aby gél vytvrdol. Ozdoby v balení majú 5g.
štítok Zľava
farba žltá
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Lesk kamienkov

Na detailnej fotke môžete vidieť tvar brúsených swarovski kamienkov. Sú zlatožltej farby a drobné okrúhle perličky majú jasné odlesky.

Lesk kamienkov

 

Konečný výsledok zdobenia

Takto vyzerajú zlatožlté kamienky na tmavom podklade. Vy si môžete zvoliť akúkoľvek farbu. Kamienky majú rôzne odlesky. 

Konečný výsledok zdobenia

 

Dizajnové balenie 

Krásne pixie kamienky su vhodné na slávnostné a príležitostné použitie. Zozžiaria a krásne ozdobia vaše nechty. Vrchný lesk už nanášať neoporúčame, čím by kamienky stratili svoj lesk.

Dizajnové balenie

 

 

Touto novinkou si rýchlo a jednoducho vytvoríte slávnostné zdobenie aj v pohodlí domova. Sklenená fľaštička obsahuje žlté kryštáliky Swarovski a žlté perličky s perleťou. Na vopred vymodelovaný a prebrúsený necht aplikujeme stavebný UV gél, vrchný gél alebo nadlak podlak. Potom pomaličky nasypeme crystalpixie na necht. Vložíme ruku do UV alebo Dual lampy na vytvrdnutie. Po vybratí z lampy už na zdobenie nič nenanášame, pretože je hotové.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024