Návody a inšpirácie

Zlatožlté Swarovski crystalpixie 5g


ID4712
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Sunshine kiss perličky a originál Swarovski pixie kamienky. Všetko zmiešané v jednej luxusnej fľaštičke. Práve táto kombinácia ozdôb vytvára na nechtoch... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 33% 10.00 €
Naša cena 19.99 €
Zľava platí do 26.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Sunshine kiss perličky a originál Swarovski pixie kamienky. Všetko zmiešané v jednej luxusnej fľaštičke. Práve táto kombinácia ozdôb vytvára na nechtoch rôzne odlesky a pôsobí slávnostne. Na necht naneste finish gél a doň nasypte crystalpixie. Aby ste sypali priamo na necht, môžete použiť kovový lievik, ktorý veľmi dobre poslúži aj pri zosypaní rozsypaných ozdôb. Tak vložte do lampy, aby gél vytvrdol. Ozdoby v balení majú 5g.
štítok Zľava
farba žltá
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Lesk kamienkov

Na detailnej fotke môžete vidieť tvar brúsených swarovski kamienkov. Sú zlatožltej farby a drobné okrúhle perličky majú jasné odlesky.

Lesk kamienkov

 

 

 

Touto novinkou si rýchlo a jednoducho vytvoríte slávnostné zdobenie aj v pohodlí domova. Sklenená fľaštička obsahuje žlté kryštáliky Swarovski a žlté perličky s perleťou. Na vopred vymodelovaný a prebrúsený necht aplikujeme stavebný UV gél, vrchný gél alebo nadlak podlak. Potom pomaličky nasypeme crystalpixie na necht. Vložíme ruku do UV alebo Dual lampy na vytvrdnutie. Po vybratí z lampy už na zdobenie nič nenanášame, pretože je hotové.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024