Návody a inšpirácie

Tmavozelené Swarovski crystalpixie 5g


ID4713
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme už len 2 kusy
Jungle green crystalpixie s modro zelenými odleskami. Samotné ozdoby sú vytvorené z perličiek, ktoré majú AB lesk a Swarovski pixie kamienkov. Tie sú brúsené... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 33% 10.00 €
Naša cena 19.99 €
Zľava platí do 14.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Jungle green crystalpixie s modro zelenými odleskami. Samotné ozdoby sú vytvorené z perličiek, ktoré majú AB lesk a Swarovski pixie kamienkov. Tie sú brúsené ako diamanty, a tak krásne hrajú farbami. Sú balené v luxusnej brúsenej fľaštičke, do ktorej sa zmestí 5g ozdôb. Aplikujte ich do nevytvrdnutého finish gélu. Pomocou lievika ich nasypete na necht, ale aj rozsypané ozdoby dostanete ľahko naspäť do fľaštičky.
štítok Zľava
farba zelená
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Swarovski kamienky zblízka

Na detailnej fotke je vidieť tmavozelené swarovski kamienky a perličky s modrozeleným leskom. 

Swarovski kamienky zblízka

 

Crystalpixie Swarovski je zmes jemných kryštálikov a perličiek s perleťou tmavo zelenej farby. Používajú sa na slávnostné a luxusné zdobenie. Balené sú v dizajnovej sklenej fľaštičke spolu s lievikom. Vymodelovaný necht jemne prebrúsime a nanesieme vrchný lesk, nadlak podlak alebo stavebný UV gél. Následne pokračujeme v sypaní crystalpixie. Prstom alebo suchým štetcom upravíme osadené crystalpixie a vložíme do lampy na vytvrdnutie. Po vybratí z lampy je zdobenie hotové. Lesk na záver pri tomto zdobení nenanášame.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024