Návody a inšpirácie

Tmavo strieborné crystalpixie rock shock 5g


ID4718
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme posledné 3 kúsky
Dymové pixie kamienky Swarovski brúsené ako diamant v kombinácii s tmavošedými perličkami. Každá z ozdôb odráža svetlo a ligoce sa. Vytvoríte tak neopakovateľné... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 33% 10.00 €
Naša cena 19.99 €
Zľava platí do 23.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Dymové pixie kamienky Swarovski brúsené ako diamant v kombinácii s tmavošedými perličkami. Každá z ozdôb odráža svetlo a ligoce sa. Vytvoríte tak neopakovateľné a luxusné zdobenie. Do tenkej vrstvy finish gélu nasypte crystalpixie a dajte do lampy. Pre ľahšiu aplikáciu aj upratovanie je v balení lievik. V luxusnej brúsenej fľaštičke je 5g ozdôb.
štítok Zľava
farba strieborná
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Kamienky zblízka

Swarovski kamienky sú brúsené ako diamant a v kombinácii s perličkami v šedých a zlatých odleskoch vytváraju krásne a luxusné zdobenia.

Kamienky zblízka

 

Krásne crystalpixie Swarovski tmavo striebornej farby, ktorým vytvoríme dokonalé ale hlavne luxusné zdobenie. Aplikovať ho môžeme na gélové, akrylové, ale aj gél lakové nechty. Vymodelované nechty najprv jemne prebrúsime a aplikujeme stavebný UV gél, nadlak podlak alebo vrchný lesk. Ak použijeme stavebný UV gél, ktorý je hustejší, crystalpixie sa lepšie zachytia. Po vytvrdnutí je však potrebné zo zdobenia jemne odstrániť výpotok. Najvhodnejšie je použiť nadlak podlak s hustejšou konzistenciou bez výpotku. Nasypeme crystalpixie na necht a vložíme do UV alebo Dual lampy. Po vybratí z lampy je luxusné zdobenie hotové.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024