Návody a inšpirácie

Tmavo modré crystalpixie ocean dreams 5g


ID4722
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Crystalpixie od Swarovski s fialovými a modrými odleskmi. Podľa dopadu svetla sa pixie kamienky a perličky ligocú a získavajú tak farebné odtiene modrej... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 33% 10.00 €
Naša cena 19.99 €
Zľava platí do 17.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Crystalpixie od Swarovski s fialovými a modrými odleskmi. Podľa dopadu svetla sa pixie kamienky a perličky ligocú a získavajú tak farebné odtiene modrej a fialovej. Výsledný efekt je luxusný. Ozdoby sú balené v brúsenej fľaštičke. Súčasťou balenia je aj lievik, pomocou ktorého pixie ľahko aplikujete do gélu. V balení je 5g ozdôb.
štítok Zľava
farba modrá
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Luxusné tmavo modré kamienky

Na fotke môžete vidieť detail kamienkov s fialovo modrými odleskami a perličky s odleskami do zelena. Spolu vytvoria jedničné a luxusné zdobenie.

Luxusné tmavo modré kamienky

 

Tmavo modré crystalpixie majú farebné odlesky a na nechte vytvárajú fantastické zdobenie, ktoré je luxusné, ale zároveň aj decentné. Naniesť ich môžeme na gélovú alebo akrylovú modeláž, alebo na nechty spevnené gél lakom. Crystalpixie sypeme na nanesený vrchný lesk, nadlak podlak alebo stavebný UV gél. Pomarančovým drievkom, prstom alebo suchým štetcom ich na nechte upravíme a vložíme do lampy na vytvrdnutie. Po vybratí z lampy je zdobenie hotové. Neaplikujeme žiaden lesk ani nič podobné.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024