Blog

Oranžové crystalpixie Swarovski 5g


ID4709
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 3 kúsky
Luxusné fruity orange pixie kryštály Swarovski, ktoré oživia a pridajú lesk priehľadným oranžovým perličkám s holografickým leskom. Pixie sú balené v brúsenej... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 33% 10.00 €
Naša cena 19.99 €
Zľava platí do 14.04.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Luxusné fruity orange pixie kryštály Swarovski, ktoré oživia a pridajú lesk priehľadným oranžovým perličkám s holografickým leskom. Pixie sú balené v brúsenej priehľadnej fľaštičke. Súčasťou balenia je aj kovový lievik, pomocou ktorého pohodlne zosypete kryštály a perličky späť do nádobky. Aplikujte ich do tenkej vrstvy finish gélu. Ozdoby majú hmotnosť 5g.
štítok Zľava
farba oranžová
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Detail crystalpixie

Na fotke môžete vidieť brúsenie kamienkov a okrúhle perličky s hologragickým leskom.

Detail crystalpixie

 

Zdobenie na nechte 

Takto vyzerajú oranžové pixie kamienky na tmavom podklade. Nasypte ich na poslednú vrstvu a dajte vytvrdnúť do lampy. Na záver nie je potrebné aplikovať záverečný lesk.

Zdobenie na nechte

 

Balenie kamienkov

Zmes jemných kryštálikov v oranžovej farbe dodajú vašim nechtom krásne a elegantné zdobenie. 

Detail kamienkov

Luxusné crystalpixie Swarovski oranžovej farby. Aplikujú sa na vymodelovaný a upravený necht úplne na záver. Crystalpixie nasypeme na vrchný lesk, nadlak podlak alebo stavebný UV gél. Zvolený UV gél nanesie v tenkej vrstve a pomaličky naň nasypeme crystalpixie. Prstom alebo suchým štetcom nasypané crystalpixie upravíme. Vložíme do UV lampy na vytvrdnutie. Na záver neaplikujeme žiaden lesk ani nič podobné. Zdobenie je vhodné na gélové, akrylové nechty a nechty spevnené gél lakom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024