Návody a inšpirácie

Oranžové crystalpixie Swarovski 5g


ID4709
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme posledné 3 kúsky
Luxusné fruity orange pixie kryštály Swarovski, ktoré oživia a pridajú lesk priehľadným oranžovým perličkám s holografickým leskom. Pixie sú balené v brúsenej... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 33% 10.00 €
Naša cena 19.99 €
Zľava platí do 25.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Luxusné fruity orange pixie kryštály Swarovski, ktoré oživia a pridajú lesk priehľadným oranžovým perličkám s holografickým leskom. Pixie sú balené v brúsenej priehľadnej fľaštičke. Súčasťou balenia je aj kovový lievik, pomocou ktorého pohodlne zosypete kryštály a perličky späť do nádobky. Aplikujte ich do tenkej vrstvy finish gélu. Ozdoby majú hmotnosť 5g.
štítok Zľava
farba oranžová
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Detail crystalpixie

Na fotke môžete vidieť brúsenie kamienkov a okrúhle perličky s hologragickým leskom.

Detail crystalpixie

Luxusné crystalpixie Swarovski oranžovej farby. Aplikujú sa na vymodelovaný a upravený necht úplne na záver. Crystalpixie nasypeme na vrchný lesk, nadlak podlak alebo stavebný UV gél. Zvolený UV gél nanesie v tenkej vrstve a pomaličky naň nasypeme crystalpixie. Prstom alebo suchým štetcom nasypané crystalpixie upravíme. Vložíme do UV lampy na vytvrdnutie. Na záver neaplikujeme žiaden lesk ani nič podobné. Zdobenie je vhodné na gélové, akrylové nechty a nechty spevnené gél lakom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024