Blog

Malinovo ružové crystalpixie love´s passion 5g


ID4715
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Crystalpixie od Swarovski majú základnú farbu malinovo ružovú. Vďaka pixie kamienkom a perleti na perličkách vytvárajú strieborné a fialovo modré odlesky.... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 33% 10.00 €
Naša cena 19.99 €
Zľava platí do 06.02.2023
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Crystalpixie od Swarovski majú základnú farbu malinovo ružovú. Vďaka pixie kamienkom a perleti na perličkách vytvárajú strieborné a fialovo modré odlesky. Sú balené v luxusnej brúsenej fľaštičke. Na necht ich aplikujte do tenkej vrstvy nevytvrdnutého vrchného gélu. Aplikáciu aj upratovanie uľahčí priložený lievik. V balení je 5g crystalpixie.
štítok Zľava
farba ružová
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Kódy produktu

Farba a brúsenie kamienkov

Na fotke je vidieť detail kamienkov a ako su zbrúsené. Súčasťou sú aj malinovo ružové perličky so striebornými a fialovo modrými odleskami.

Farba a brúsenie kamienkov

 

Zdobenie swarovski kamienkami 

Podklad si môžete zvoliť akýkoľvek. Na fotke je vidieť zdobenie na tmavom podklade. V každom prípade crystal pixie kamienky krásne zluxusnia a zozžiaria vaše zdobenie.

Zdobenie swarovski kamienkami

 

Detail kamienkov

Zmes brúsených Swarovski kamienkov a perličiek, bude luxusnou ozdobou vašich nechtov. Súčasťou balenia je aj lievik pre pohodlné nanášanie na necht.

Detail kamienkov

Crystalpixie Swarovki je zmes kryštálov a perličiek v dizajnovej fľaštičke. Majú krásnu tmavo ružovú farbu. Súčasťou balenia je lievik, pomocou ktorého ľahko vrátime nepoužité crystalpixie späť do fľaštičky. Crystalpixie postačí len nasypať na necht, na ktorý sme najprv naniesli nadlak podlak, UV lesk alebo stavebný UV gél. Najvhodnejšie je použiť UV gél bez výpotku. Nasypané crystalpixie na nechte upravíme prstom alebo suchým štetcom a vložíme zdobenie do lampy na vytvrdnutie UV gélu. Zdobenie je hotové vybratím ruky z lampy. Nenanášame žiaden lesk, ak by sme tak urobili, zdobenie by stratilo lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023