Blog

Čierne crystalpixie classy sassy 5g


ID4719
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 3 kúsky
Pixie diamanty Swarovski a čierne perličky vytvárajú rôzne odtiene čiernej. Nechty tak nebudú nudné, ale každým pohybom upútajú pohľady. Crystalpixie sú... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 33% 10.00 €
Naša cena 19.99 €
Zľava platí do 03.03.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Pixie diamanty Swarovski a čierne perličky vytvárajú rôzne odtiene čiernej. Nechty tak nebudú nudné, ale každým pohybom upútajú pohľady. Crystalpixie sú uložené v luxusnej brúsenej fľaštičke, do ktorej sa vojde 5g ozdôb. Použitie takýchto ozdôb je celkom jednoduché. Postačí ich nasypať na nevytvrdnutý finish a vložiť do lampy. Priložený lievik je dobrým pomocníkom nielen pri aplikácii, ale aj pri upratovaní vysypaných ozdôb.
štítok Zľava
farba čierna
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Čierne crystal pixie

Balenie obsahuje zmes tmavo šedých perličiek s leskom a krásne brúsené podobne ako diamant čierne swarovski kamienky.

Čierne crystalpixie

 

 

Ozdobený necht

Toto zdobenie je vytvorené aplikovaním crystalpixie do poslednej nevytvrdnutej vrstvy gélu na čiernom podklade. Môžete ich aplikovať aj na gél lak a akúkoľvek modeláž.

Ozdobený necht

 

Luxusné swarovski kamienky

Zmes čiernych kamienkov a perličiek vytvárajú nádherné zdobenie na vašich nechtoch. Stačí ich naniesť do poslednej vrstvy gélu. Súčasťou balenia je malý lievik pre jednoduché nanášanie na necht.

Luxusné swarovski kamienky

 

Medzi obľúbené sypané zdobenie každopádne patria aj crystalpixie, ktoré vytvoria fantastické, ale zároveň aj nenápadné zdobenie. Vieme si ho ľahko a rýchlo vytvoriť aj v pohodlí domova. Crystalpixie môžeme aplikovať na akúkoľvek modeláž alebo gél lak. Na jemne prebrúsený necht nanesieme stavebný UV gél, UV lesk alebo nadlak podlak. Následne nasypeme čierne crystalpixie. Tie môžeme prstom alebo suchým štetcom upraviť a vložiť do lampy. Ak sme použili UV gél bez výpotku, tak po vybratí z lampy je zdobenie hotové. Ak UV gél s výpotkom, tak cleanerom jemne odstránime výpotok zo zdobenia. Na záver zdobenie nepretierame žiadnym leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024