Návody a inšpirácie

Červené crystalpixie radiant red 5g


ID4721
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Tmavo červené pixie diamanty od Swarovski a perličky bez výrazného lesku. Celkový luxusný efekt je dosiahnutý pixie kamienkami. Tie sa podľa uhlu dopadu... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 33% 10.00 €
Naša cena 19.99 €
Zľava platí do 26.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Tmavo červené pixie diamanty od Swarovski a perličky bez výrazného lesku. Celkový luxusný efekt je dosiahnutý pixie kamienkami. Tie sa podľa uhlu dopadu svetla rôzne ligocú. Priloženým lievikom si ušetríte prácu ako pri aplikácii tak aj pri upratovaní rozsypaných ozdôb. Tie sú balené v brúsenej fľaštičke, do ktorej vojde 5g. Crystalpixie vkladajte do vrchnej vrstvy nevytvrdnutého gélu.
štítok Zľava
farba červená
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Tmavo červené pixie kamienky

Na obrázku môžete vidieť swarovski kamienky zblízka ako sú brúsené a drobné perličky jasno červenej farby. 

 Tmavo červené pixie kamienky

Crystalpixie Swarovski je zmes kryštálov v dizajnovej sklenenej fľaštičke. Tá je zabalená spolu s lievikom, pomocou ktorého vrátime nepoužité crystalpixie späť do fľaštičky. Na necht ich aplikujeme tak, že na jemne prebrúsený necht nanesieme nadlak podlak, vrchný lesk alebo stavebný UV gél. Crystalpixie nasypeme na celý necht, upravíme ich pomarančovým drievkom alebo prstom a vložíme do lampy na vytvrdnutie. Vytvdnutím UV gélu v lampe je zdobenie hotové. Na záver neaplikujeme na zdobenie žiaden lesk. Ak sme použili UV gél s výpotkom, tak ten opatrne odstránime cleanerom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024