Blog

Červené crystalpixie radiant red 5g


ID4721
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Tmavo červené pixie diamanty od Swarovski a perličky bez výrazného lesku. Celkový luxusný efekt je dosiahnutý pixie kamienkami. Tie sa podľa uhlu dopadu... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 20% 6.00 €
Naša cena 23.99 €
Zľava platí do 05.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Tmavo červené pixie diamanty od Swarovski a perličky bez výrazného lesku. Celkový luxusný efekt je dosiahnutý pixie kamienkami. Tie sa podľa uhlu dopadu svetla rôzne ligocú. Priloženým lievikom si ušetríte prácu ako pri aplikácii tak aj pri upratovaní rozsypaných ozdôb. Tie sú balené v brúsenej fľaštičke, do ktorej vojde 5g. Crystalpixie vkladajte do vrchnej vrstvy nevytvrdnutého gélu.
štítok Zľava
farba červená
šírka 6 cm
dĺžka 18 cm
výška 3 cm

Tmavo červené pixie kamienky

Na obrázku môžete vidieť swarovski kamienky zblízka ako sú brúsené a drobné perličky jasno červenej farby. 

 Tmavo červené pixie kamienky

 

Elegantné zdobenie

Tieto výrazne červené kamienky s perličkami vytvoria krásne zdobenie. Konkrétne toto, je vytvorené na tmavom podklade nanesené do konečnej vrstvy gélu.

Elegantné zdobenie

 

Luxusné kamienky pixie

Zmes jasno červených kamienkov a perličiek, dodajú vašim nechtom elegantné a moderné zdobenie. Súčasťou balenia je lievik pre pohodlné nanášanie na nechty.

Luxusné kamienky pixie

Crystalpixie Swarovski je zmes kryštálov v dizajnovej sklenenej fľaštičke. Tá je zabalená spolu s lievikom, pomocou ktorého vrátime nepoužité crystalpixie späť do fľaštičky. Na necht ich aplikujeme tak, že na jemne prebrúsený necht nanesieme nadlak podlak, vrchný lesk alebo stavebný UV gél. Crystalpixie nasypeme na celý necht, upravíme ich pomarančovým drievkom alebo prstom a vložíme do lampy na vytvrdnutie. Vytvdnutím UV gélu v lampe je zdobenie hotové. Na záver neaplikujeme na zdobenie žiaden lesk. Ak sme použili UV gél s výpotkom, tak ten opatrne odstránime cleanerom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022