Návody a inšpirácie

Zlatý prášok na nechty multi efekt LONEL 0,2 g


ID4467
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 14 kusov
Zlatý prášok gliter chameleon, ktorý môžete leštiť ale aj dať do výpotku. Získate tak zakaždým iný efekt. Pri vleštení do nadlaku podlaku na chrómové nechty,... Celý popis
Bežná cena 7.99 €
Ušetríte 25% 2.00 €
Naša cena 5.99 €
Zľava platí do 26.05.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Zlatý prášok gliter chameleon, ktorý môžete leštiť ale aj dať do výpotku. Získate tak zakaždým iný efekt. Pri vleštení do nadlaku podlaku na chrómové nechty, sa bude správať ako farebný holografický prášok a meniť farby zo základnej zlatej k červenej a k zelenej. Ak chcete aby bola viac viditeľná štruktúra prášku a odlesky výraznejšie, vložte ho do výpotku a zafixujte čírym gélom. Zdobenie bude výraznejšie. Jednotlivé zdobenia, ako aj samotný prášok sú zobrazené na fotografii.
štítok Výpredaj
farba zlatá
výška 1.5 cm
dĺžka 4 cm
šírka 4 cm

Aplikácia prášku

Takýto efekt prášku, docielite jeho jemným vleštením do nadlaku podlaku na chrómové nechty. Následným nanesením base/topu, prášok zafixujeme a necháme vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Je vhodný na gélové nechty, akrylové nechty a nechty spevnené gél lakom.

Aplikácia prášku

Konečný výsledok

Pre dosiahnutie takéhoto zdobenia, je potrebné jemne vklepať prášok do výpotku nadlaku podlaku. Týmto bude štruktúra prášku viac viditeľná a odlesky výraznejšie. Prášok je potrebné zafixovať base/topom alebo čírym gélom.

Konečný výsledok

Prášok s multi efektom je výborný na rôzne zdobenia a spestrenie nudných a všedných nechtov. Aplikovať ho môžeme na akrylové, gélové a gél lakove nechty. Je zlatej farby s odleskmi do červena, ružova a zelena. Tento prášok je možné vyleštiť na bezvýpotkový base/top lak alebo ho jemne vklepať na vzniknutý výpotok. Rôznym spôsobom aplikácie docielime iný výsledok. Nanesieme bezvýpotkový base/top alebo nadlak podlak s výpotkom na necht v tenkej vrstve a necháme ho vytvrdnúť v UV alebo v LED lampe. Následne zlatý prášok vyleštíme alebo vklepeme do výpotku. Je potrebné nanesený prášok zafixovať base/topom alebo nadlakom podlakom a vložiť do lampy. Práškom multi efekt je možné vytvoriť rôzne zdobenia a efekty.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024