Návody a inšpirácie

Ružový prášok multi efekt LONEL 0,2 g


ID4465
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Pigmentový prášok s multi efektom nazývaný aj gliter aurora. Ružový s odleskami do fialovej a zlatej. Tým, že má rôznu zrnitosť, dochádza k výraznejším odleskom a správa sa ako farebný holografický prášok. Jeho veľkou výhodou je dvojaké použitie. Môžete ho leštiť na nadlaku podlaku pre chrómové nechty, alebo ho môžete aplikovať do výpotku a zafixovať vrstvou gélu. Získate tak rôzne zdobenia, ako môžete vidieť na nechtoch na fotografii, kde bol použitý čierny podklad. Týmto trendy zdobením určite zažiarite.
štítok Výpredaj
farba ružová
šírka 4 cm
výška 1.5 cm, 4 cm

Konečný výsledok

Prášok je nanesený na vytvrdnutý nadlak podlak bez výpotku. Môžete ho naniesť pomocou aplikátora alebo prsta. Takýto výsledok dosiahnete jemným leštením.

Konečný výsledok

Zdobenie

Takéto krásne zdobenie docielite jemným vklepávaním do výpotku nadlaku podlaku. Následne ho opäť zafixujte nadlakom podlakom. Dochádza tým k výrazným odleskom, takže vaše nechty budú neprehliadnuteľné.

Zdobenie

Je to prášok ružovej farby s odleskmi do fialova a zlata . Aplikuje sa na všetky druhy modeláže. Na necht nanesieme base/top bez výpotku alebo nadlak podlak s výpotkom v tenučkej vrstve a vložíme do UV alebo LED lampy. Čas tvrdnutia záleží od lampy. Po vybratí z lampy môžeme aplikátorom prášok vyleštiť alebo na výpotok jemne vklepať. Následne je potrebné takto upravené nechty zafixovať opätovným nanesením base/topu alebo nadlaku podlaku. Prášok je možné použiť počas modelovania alebo ho zmiešať spolu s čírym gélom alebo akrylom. Rôznymi spôsobmi aplikácie vytvoríme rôzne zaujímavé zdobenia.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024