Blog

Zdobenia nechtov

Jarné nechty s kvetinovým zdobením

Pastelové odtiene a kvety na akýkoľvek spôsob. V nechtovom dizajne to aktuálne rozkvitá na všetky strany. Chcete oživiť sezónnu manikúru? Vyskúšajte jednoduché zdobenie nechtov, ktoré zvládnu aj začiatočníci.

Čítaj viac

Jarné nechty v mramorovom dizajne

Jar sa hlási o slovo a spolu s ňou aj nové dizajny v manikúre. Dnes vám ukážeme, ako si vyčarovať mramorové nechty v sviežom farebnom prevedení. V hlavnej úlohe sú nepravidelné tvary a vaša tvorivosť.

Čítaj viac

Farba roka 2023 v nechtovom dizajne

Inštitút Pantone má každoročne hlavné slovo pri určovaní farebného víťaza pre nastávajúcu sezónu. Jemnú fialovú strieda pulzujúca Viva Magenta - odtieň plný novej energie, motivácie a istoty. Nechajte sa inšpirovať explóziou červenoružových tónov, ktoré ovládnu aj svet manikúry.

Čítaj viac

Trendy manikúra s aurora práškom

Ovládli sociálne siete a v rebríčku populárnej manikúry sa dostali na popredné miesta. Nechty, ktoré pripomínajú polevu z donutu, si dokážete vytvoriť aj vy. Postačí gél, aurora prášok a UV/LED lampa.

Čítaj viac

Nechty jeseň 2022: Objavte nové trendy v manikúre

Z horúcich letných dní do farieb padajúceho lístia. S prichádzajúcou zmenou ročného obdobia meníme nielen šatníky, ale aj našu manikúru a pedikúru. Aká bude jeseň 2022 v nechtovom dizajne?

Čítaj viac

Francúzska manikúra - vytvorte si nadčasový dizajn nechtov

Klasika, ktorá nikdy neomrzí. Aj napriek tomu, že nechtové trendy sa neustále menia, francúzska manikúra ostáva obľúbenou v každej sezóne roka. Je elegantná a prirodzená zároveň. Touto technikou sa dajú skrášliť gélové, akrylové, polygélové, ale aj prírodné nechty.

Čítaj viac

Nechtové trendy na leto 2022

Nechtová móda nepozná hranice. Trendy sa menia, viaceré ostávajú v obehu, no jedno je isté. Leto 2022 bude plné farieb, tieňovania a milých vzorov. Tešíte sa?

Čítaj viac

Inšpirácia na letné zdobenie nechtíkov

Hravé farby, výrazné zdobenie a prázdninový nádych. Na letných nechtoch sa môžeme vyblázniť do sýtosti. V dnešnom postupe vám prinášame farebnú dávku inšpirácie. Tak poďme na to!

Čítaj viac

Zdobenie nechtov mušľa

Oddych, dovolenka, more a svieži nechtový dizajn k tomu. S blížiacim sa letom sa otvárajú možnosti nového zdobenia. Čo tak preniesť sa priamo na pláž s modelážou, ktorá sa dokonale hodí na prázdninové bláznenie?

Čítaj viac

Svadobná manikúra 2022 - čo je v móde tento rok

Čaká vás v tomto roku svadba? Gratulujeme! Ak ste sa ešte nerozhodli pre víťazný dizajn svadobných nechtov, nechajte sa viesť naším sprievodcom svadobnou manikúrou. Aké trendy budú dominovať v roku 2022? Pozrite sa spolu s nami.

Čítaj viac

Jarné nechty 2022. Osviežte si manikúru novými gélovými sadami

Ďalšie ročné obdobie so sebou automaticky prináša chuť na zmenu. Tú už túžobne očakávame aj v nechtovom dizajne. Po tlmených zimných farbách preberá žezlo živá jarná manikúra a gélové sady už netrpezlivo čakajú na svoje prvé použitie.

Čítaj viac

Nedarí sa vám urobiť pečiatky na nechty?

Pečiatkovanie nechtov. Stála téma a stále dookola rovnaké otázky vo fórach, skupinách a diskusiách. Prečo to na videu vyzerá tak jednoducho a doma nie a nie otlačiť vzor? Mám nekvalitné pomôcky? Je nevyhnutné investovať do značky? Je pravda že sa dá pečiatkovať aj obyčajným lakom? Tieto ale aj mnoho ďalších otázok trápi nielen samoukov.

Čítaj viac
  • 1 1 / 3
  • 2
  • 3
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023