Blog

Biely UV gél W4 bianco estremo 5g

SILCARE

ID2152
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Silcare biely hustý gél na francúzsku manikúru alebo aj na celý necht. Každú vrstvu gélu dajte do UV lampy na 2 minúty. Výpotok utrite čističom gélu. Gél... Celý popis
Naša cena 3.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Silcare biely hustý gél na francúzsku manikúru alebo aj na celý necht. Každú vrstvu gélu dajte do UV lampy na 2 minúty. Výpotok utrite čističom gélu. Gél pred použitím premiešajte špajlou. Gél vhodný na šablóny aj na tipy. Má samovyrovnávaciu schopnosť.
šírka 4 cm
výška 3.5 cm
farba biela
dĺžka 4 cm

Dve vrstvy gélu

Práca s týmto gélom je jednoduchá. Je stredne hustý a pri nanášaní nezateká. Pred použitím ho premiešajte. Gél naneste na celú plochu nechtov v dvoch tenkých vrstvách. Nanášajte ho plochým štetcom. Použitím tenkého štetca ho môžete využiť aj na kreslenie rôznych vzorov. Vhodný tiež aj ako podklad pod nejaké zdobenie alebo na bielu špičku pri francúzskej manikúre.  Jednofarebné nechty si môžete ozdobiť kamienkami, glitrami, vodolepkami alebo inými ozdobami. 

dve vrstvy gelu

Hustota UV gélu

Je to biely UV gél, ktorý je hustý a silne pigmentovaný. Vďaka hustote sa s ním dobre pracuje, gél pri nanášaní nesteká. Vhodný na francúzsku manikúru, zdobenie ale aj jednofarebné nechty. Má samovyrovnávaciu schopnosť. Pred použitím je potrebné ho mierne premiešať. Biely gél vytvrdne v UV lampe za 2 minúty a DUAL lapme za 30 až 60 sekúnd.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021