Návody a inšpirácie

Prášok aurora LONEL s ružovo zlatým leskom 0,2 g


ID4581
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Prášok, ktorý sa vleští do nechtov a zanechá na nich krásne odlesky s efektom polárnej žiary prechádzajúce z ružovej do zlatej a postupne cez zelenú až po tyrkysovú. Odlesky, ktoré vidíte na fotografii sme dosiahli vyleštením prášku na čiernom podklade. S ním vytvoríte aj unicorn efekt. Keďže je potrebné vyleštiť ho aplikátorom do bezvýpotkového nadlaku podlaku na chrómové nechty, je toto zdobenie vhodné na gélovú alebo akrylovú modeláž. Aurorou môžete zdobiť aj na gél lak. Nadlak podlak tvrdne v lampe. Vytvorením 3D zdobenia a vleštením prášku dosiahnete aj unicorn efekt. Súčasťou balenia sú aj dva aplikátory, pomocou ktorých prášok vyleštíte.
šírka 3 cm
výška 1.7 cm
dĺžka 3 cm

Aurora oživí každú farbu

Podľa zvolenej podkladovej farby vznikajú rôzne efekty a odlesky. Na fotke je prášok na ukážku použitý na čiernom, červenom a bielom podklade.

Aurora oživí každú farbu

Prášok aurora v uzatvárateľnom obale 

Prášok aurora dostanete v zlatom obale, ktorého súčasťou sú 2 aplikátory. Téglik s práškom je zapečatený a jeho obsah je 0,2 gramov.

Prášok aurora v uzatvárateľnom obale

Ružovo-zlaté odlesky aurory 

Farebné odlesky oživia nechty a vytvoria tak jedinečný vzhľad. 0,2 gramov prášku je uložených v zapečatenom plastovom tégliku.

Ružovo-zlaté odlesky aurory

 

 

Aurora prášok na nechty má krásne ružovo zlaté odlesky. Na tmavom podklade sú tieto odlesky najintenzívnejšie. Prášok podkladovú farbu nezakrýva, len ju zvýrazňuje. Pred aplikáciou prášku je potrebné mať nechty už hotové. Buď vymodelované akrylom, gélom, alebo spevnené gél lakom. Prášok nanášame až na záver, na vytvrdnutý chrómový base/top. Aplikátorom auroru na nechte vyleštíme a zafixujeme opätovným nanesením base/topu v tenkej vrstve. Samozrejme vložíme do UV alebo LED lampy. Takéto jednoduché zdobenie zvládneme aj v pohodlí domova.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024