Blog

Prášok aurora LONEL s modro fialovým odleskom 0,2 g


ID4579
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Aurora prášok má tú výhodu, že po aplikácii neprekrýva podkladovú farbu, ale práve naopak ju oživí a s farebnými odleskami, ktoré vytvárajú polárnu žiaru... Celý popis
Bežná cena 6.99 €
Ušetríte 43% 3.00 €
Naša cena 3.99 €
Zľava platí do 14.04.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Aurora prášok má tú výhodu, že po aplikácii neprekrýva podkladovú farbu, ale práve naopak ju oživí a s farebnými odleskami, ktoré vytvárajú polárnu žiaru tak opticky vytvorí unikátne zdobenie. Na hlavnej fotografii sú zobrazené reálne odlesky na čiernom podklade. Toto zdobenie je určené pre gélové, gél lak a akrylové nechty. Tento prášok je nutné vyleštiť do nadlaku podlaku na chrómové nechty, ktorý vytvrdol v lampe 2 minúty. Naň, aplikátorom naneste malé množstvo a vyleštite. Na záver zafixujte zdobenie opätovným nanesením nadlaku podlaku na chrómové nechty. 2 aplikátory na vyleštenia sú súčasťou balenia.
štítok Zľava, Výpredaj
šírka 3 cm
výška 1.7 cm
dĺžka 3 cm

Efekty prášku aurora

Použitím prášku na rôzne farebné podklady sa otvárajú nové možnosti. My sme pre vás pripravili vzorky na čiernom, červenom a bielom podklade.

Prášok aurora v obale

Prášok spolu s dvoma aplikátormi je balený v zlatom zatváracom sáčku. Aplikátorom pohodlne nanesiete malé množstvo prášku a hneď ho aj vyleštíte.

Prášok aurora v obale

Prášok aurora s odleskami

Prášok aurora zvýrazňuje jednofarebné nechty a so svojimi odleskami zabezpečí unikátny vzhľad. Je balený v zapečatenom tégliku, kde je 0,2 gramu.

Prášok aurora s odleskami

 

 

Aurora prášok značky Lonel má krásne modro fialové odlesky. Intenzita a farba prášku je najviac viditeľná na tmavom až čiernom podklade. Pred aplikáciou prášku, nanesieme chrómový base/top a vložíme do lampy na vytvrdnutie. Nechty musia byť vopred vymodelované a upravené. Na vytvrdnutý base/top, aplikátorom, hubkou alebo prstom nanesieme auroru a vyleštíme. Prebytočný prášok odstránime a zafixujeme chrómovým base/topom. Ako prvú vrstvu base/topu, tak aj druhú vložíme do lampy na vytvrdnutie. Použiť môžeme UV, ale aj LED lampu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024