Návody a inšpirácie

Promed aroma difúzer AL-300WS 300 ml


ID5887
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 02/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Vzduchový aromatický difúzer od Promed vo vysokej kvalite. Spodná časť difúzera má dizajn dreva, a tak jednoducho splynie vo vašom interiéri ako dekorácia. Ideálny pre aromatické oleje. Vo vzduchu vytvára jemnú hmlovú vôňu. Tá sa po celej miestnosti šíri pomocou inovatívnej ultrazvukovej technológie. Zároveň vzduch zvlhčuje a osviežuje. Je vysoko účinný vďaka mikro jemnej atomizácii. Objem nádržky na vodu je 300 ml. Disponuje inteligentnou funkciou samovoľného vypnutia pri prázdnej nádrži na vodu. Jeho výdrž je 5 až 9 hodín, čo závisí od vášho zvoleného času na časovači. Má zabudovaných 7 farebných diód. Počas prevádzky tak biela časť difúzora svieti rôznymi farbami, ktoré sa plynule menia.
štítok Novinka, Výpredaj
farba hnedá, biela
objem 300 ml
dĺžka 19.2 cm
šírka 15.8 cm
výška 17.2 cm

Otvorený aroma difuzér

Nádrž na vodu sa nachádza hneď pod poklopom difúzera. Objem je 300 ml. Bez vody zariadenie signalizuje, že sa má automaticky vypnúť.

 

 

Parametre:

  • Napájacie napätie: 100 - 240 V, 50/60 Hz, DC 24 V, 500 mA, 12 W
  • Kapacita nádrže: 300 ml
  • Počet farieb: 7
  • Rozmery v mm: 192 x 158 x 172 mm
  • Hmotnosť: cca 370 g

Štýlový osviežovač vzduchu od Promed si naprogramujete len pár kliknutiami. Predtým však je potrebné zapojiť ho do elektrickej siete pribaleným káblom a do nádrže naliať vodu po rysku. Do vody môžete pridať pár kvapiek vonného esenciálneho oleja. Ak je difúzer takto pripravený, stačí ho zapnúť. Na to slúži prvé spodné tlačidlo. Ďalšími dvoma tlačidlami sa na difúzeri programuje doba prevádzky a farebné osvetlenie. Prvým stlačením gombíka časovača spustíte difúzer na 2 hodinovú prevádzku, druhým stlačením zvolíte 4 hodiny. Na naprogramovanie farebného svietenia slúži posledný gombík. Prvým stlačením zvolíte automatické striedanie farieb, druhým stlačením sa difúzer zastaví a svieti vo farbe, pri ktorej ste stlačili druhý krát.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024