Blog

Promed aroma difuzér AL-1300WS

PROMED

ID8308
PROMED
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledných 5 kusov
Luxusný Promed aroma difuzér, ktorý rozvonia váš domov. Jeho vzhľad je výnimočný. Spodná časť z dreva splynie vo vašom interiéri. Jeho vrchná biela časť... Celý popis
Bežná cena 49.90 €
Ušetríte 16% 7.91 €
Naša cena 41.99 €
Zľava platí do 04.12.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Luxusný Promed aroma difuzér, ktorý rozvonia váš domov. Jeho vzhľad je výnimočný. Spodná časť z dreva splynie vo vašom interiéri. Jeho vrchná biela časť sa po zapnutí mení a vytvára rôzne farebné variácie. Aroma difuzér je nenáročný na používanie. V spodnej časti sa nachádzajú 2 zabudované tlačidlá. Jedno slúži na, zapnutie zároveň vypnutie difuzéra a druhé tlačidlo na prepínanie farieb. Na výber je 7 rôznych farebných variácií. Do jeho vnútra sa nalieva voda, a takisto aj aromatické esenciálne oleje značky Promed. Objem nádržky na vodu je až 1,3 litra. Po naplnení môže prístroj osviežovať a zvlhčovať vzduch 10 až 14 hodín. Difuzér využíva ultrazvukovú technológiu, ktorá rozptýli hmlový vzduch po celej miestnosti. Nie je hlučný. Difuzér sa napája do siete pomocou elektrického kábla. Rozmery 22 x 14 x 14 cm.
farba biela
objem 1300 ml
dĺžka 22 cm
šírka 14 cm
štítok Výpredaj

Kódy produktu

Aroma difúzer a jeho funkcie

Objem nádržky na vodu je až 1300 ml. Difuzer disponuje funkciou automatického vypnutia v prípade, že sa voda z nádržky celá vyparí. Do vody odporúčame pridať aj pár kvapiek éterického oleja, ktorým sa osviežovanie vzduchu zmení na aromaterapiu. Oleje zostávajú vo vzduchu niekoľko hodín. Ich ďalším bonusom sú protivírusové, antibakteriálne a antiseptické vlastnosti, zároveň redukujú určité množstvo chemikálií a kovov v ovzduší. Aromaterapia sa odporúča aj pri každom type ochorenia. Wellness svetlo difuzéra je nastaviteľné až v 7 farbách. Nastavte si farbu podľa nálady a užívajte si príjemné osvetlenie. Doba prevádzky je 10 až 14 hodín, pričom je celý čas na nízkej spotrebe energie. Zariadenie sa zapája do elektrickej siete pomocou kábla, ktorý je súčasťou balenia.

 

 

Ako difuzér funguje

Štýlový aroma difuzér od Promed rozptyľuje do vzduchu zmes éterických olejov a vody v podobe jemnej mikrohmly pomocou ultrazvukovej technológie. To zaručuje odstránenie nepríjemných pachov. Difuzer v sebe spája osviežovač, zvlhčovač a zároveň je to príjemný spoločník, ktorý vytvorí vždy príjemnú atmosféru, či už v kancelárii, alebo v pohodlí domova. Aromaterapia navodzuje upokojujúci pocit a uvoľnenie mysle, čím nastáva aj zlepšenie psychického, fyzického a emocionálneho stavu. Jeho rozmery sú 158 x 224 mm. Príjemné spojenie farieb, vône a liečebných účinkov je zaručené.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022