Návody a inšpirácie

Malabrigo Worsted 100g 192m


ID17742
Worsted patrí medzi favority merino vlny Malabrigo. Česaná veľmi jemná priadza je vhodná aj na plstenie. Jemná a hrejivá jednonitka je vyrobená z jemného... Celý popis
Cena od 13.79 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Worsted patrí medzi favority merino vlny Malabrigo. Česaná veľmi jemná priadza je vhodná aj na plstenie. Jemná a hrejivá jednonitka je vyrobená z jemného uruguajského 100 % merina. Priadza má mierne nerovnomerne hrubé vlákno. Svojou jemnosťou je vhodná na nosenie priamo na pokožke. Dĺžka návinu je 192 m.

Malabrigo- ručne farbené merino

Priadza stvorená prírodou pochádza z Uruguaja. Ručne pradená merino vlna je dodávaná z voľného chovu oviec. Táto merino vlna je vo svete známa ako jedna z najkvalitnejších a najjemnejších. Vlna Malabrigo je ručne pradená a farbená.  Superwash proces spĺňa Oeko-Tex štandardy bez použitia škodlivých chemikálií. Malabrigo vlny sú hrejivé a veľmi jemné k pokožke. Celý proces výroby kladie dôraz na prírodu a zároveň rozvíja ekonomiku v ekonomický chudobných oblastiach.

Odporúčanie

Výrobca odporúča zaobstarať si dostatočné množstvo priadze na dokončenie projektu z jedného balenia. Každé balenie obsahuje inú šaržu a pradená sa môžu jemne líšiť. Pre zaistenie náhodného rozloženia farieb pracujte z dvoch klbiek priadze naraz a striedajte niekoľko radov z každého klbka.

  • Zloženie: 100 % ovčia merino vlna
  • Rozmery: hmotnosť 100 g, dĺžka 192 m
  • Veľkosť ihlíc: 4,5- 5,5 mm
  • Veľkosť háčika: 5,5- 5,5 mm
  • Hotový produkty: oblečenie pre dospelých aj deti, šály, šatky, svetríky
  • Údržba: ručné pranie, studená voda, nesmie sa sušiť v sušičke


Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024