Návody a inšpirácie

Madame Tricote Paris Camilla Batik 100g 260m


Melírovaná letná priadza Camilla Batik Madame Tricote Paris je jemná, vyrobená zo 100 % mercerizovanej bavlny. Celý popis
Cena od 3.79 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Melírovaná letná priadza Camilla Batik Madame Tricote Paris je jemná, vyrobená zo 100 % mercerizovanej bavlny.

Priadza Camilla Batik

Priadza Camilla Batik od tureckej produkcie Madame Tricote Paris je jemná, tenká bavlnená priadza s melírovaným efektom, ktorý dodá úpletom krásnu farebnú škálu. Klbko obsahuje spojenie viacerých farebných kombinácií. Táto priadza je mercerizovaná. Priadza nite je mierne lesklá, vďaka čomu sa Vám s ňou bude príjemne pracovať na výrobe pletených aleho háčkovaných modelov. Klbko má návin 260 m.

Mercerizovaná bavlna -je to druh upravenej bavlnenej priadze, ktorá je pevnejšia, odolnejšia a najmä tvarovo oveľa stálejšia ako bežné bavlnené priadze. Mercerizovaná bavlna má hodvábny lesk.

Použitie

Je vhodná na jarné a letné úplety, pletenie ale aj háčkovanie . Môžte si z nej vyrobiť čiapky, šáliky, svetríky, topy, sukne, vesty. Doporučujeme veľkosť ihlíc 3- 5 mm a háčik 3 mm.

  • Zloženie: 100 % mercerizovaná bavlna
  • Rozmery: hmotnosť 100 g, dĺžka 260 m
  • Veľkosť ihlíc a háčika: ihlice 3- 5 mm, háčik 3 mm
  • Hotový produkt: celoročné úplety
  • Údržba: pranie v práčke na 30 stupňov, sušiť pozvolne, žehliť s teplotou do 110 stupňov, čistiť chemicky bežným spôsobom, nebieliť, nesušiť v sušičke


Odporúčame dokúpiť

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024