Návody a inšpirácie

Madame Tricote Paris Merino Gold Batik 100g 400m


ID10069
Pletacia a háčkovacia melírovaná priadza s plynulými prechodmi farieb. Celoročná. Priadza je strednej hrúbky s návinom až 400 m. Je vyrobená z ovčej vlny... Celý popis
Cena od 3.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Pletacia a háčkovacia melírovaná priadza s plynulými prechodmi farieb. Celoročná. Priadza je strednej hrúbky s návinom až 400 m. Je vyrobená z ovčej vlny a akrylu a taktiež je veľmi príjemná na dotyk. Vhodná na pletenie svetrov, ponožiek, čapíc či rukavíc.

Priadza Merino Gold Batik

Teplá viacfarebná priadza je vhodná pre jesenné aj zimné úplety. Vďaka kombinovanému zloženiu ovčej vlny a akrylu je mäkká, hrejivá a jemná. Pri kontakte s pokožkou neškriabe. Vna je vzdušná, má antibakteriálne a termoregulačné vlastnosti, odoláva chladu. Vďaka zložke akrylu odoláva opotrebovaniu pri praní. V jednom klbku nájdete viaceré odtiene jednej farby tón v tóne alebo kontrastný mix farieb.

Použitie

Vlna Merino Gold Batik je vhodná aj pre teplejšie úplety ako sú šály, svetre, ponožky, čiapky, šatky, deky a mnohé ďalšie originálne módne kúsky. Doporučujeme veľkosť ihlíc 4,5- 5 mm a háčika 5 mm.

  • Zloženie: 25 % ovčia vlna, 75 % akryl
  • Rozmery: hmotnosť 100 g, dĺžka 400 m
  • Veľkosť ihlíc a háčika: 4,5- 5 mm
  • Hotové produkty: hračky, šály, čiapky, svetre, svetríky, sukničky
  • Údržba:pranie v práčke na 30 stupňov, sušiť pozvolne, nežehliť, čistiť chemicky bežným spôsobom, nebieliť, nesušiť v sušičke


Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024