Himalaya Everyday Viking 100g 250m
Zimná samovzorovacia priadza pre krásne teplé projekty, ktorá vydrží dlhšie v perfektnom stave. Nežmolkuje sa. Ľahká na údržbu. Celý popis
| Naša cena | 2.61 € | 
|---|---|
| Uvedené ceny sú s DPH (23%) | |
                Zimná samovzorovacia priadza pre krásne teplé projekty, ktorá vydrží dlhšie v perfektnom stave. Nežmolkuje sa. Ľahká na údržbu.
                
                                
            
                
                                                
            
        
    
                
                                    
                        
                            
        
        
            Himalaya Everyday Viking – samovzorovacia priadza pre zimné projekty
Himalaya Everyday Viking je zimná samovzorovacia priadza, ktorá sa vyznačuje jemnosťou a mäkkosťou. Vďaka anti-peelingovej úprave sa na úpletoch nebudú tvoriť žmolky, čím zostanú vaše projekty v perfektnom stave aj pri častom nosení. Priadza ponúka krásne melírované farebné kombinácie, ktoré vytvárajú jedinečný vzor na každom úplete. S návinom 250 m na 100 g je ideálna pre jesenné a zimné úplety, ako sú šály, čiapky, svetre, pončá a šaty. Vyrobená zo 100 % akrylu, je odolná a ľahká na údržbu, čo z nej robí perfektný materiál na každodenné nosenie.
Vlastnosti
- Zloženie: 100 % akryl
- Hmotnosť: 100 g
- Dĺžka (návin): cca 250 m
- Odporúčané ihlice: 4 mm
- Odporúčaný háčik: 4 mm
- Použitie: šály, čiapky, svetre, pončá, šaty
- Vlastnosti: anti-peelingová úprava, odolná voči žmolkom
Orientačná spotreba
- Čiapka: 1 klbko
- Šál: 1 – 2 klbká
- Dámsky sveter (veľ. M): 6 klbká
- Pončo alebo kardigán: 5 klbká
- Deka (80×100 cm): 4+ klbká
Údržba
- Pranie v práčke do 40°C
- Nesušiť v sušičke
- Nežehliť
- Sušiť vo vodorovnej polohe
