Návody a inšpirácie

Himalaya Everyday New Tweed 100g 192m


Priadza Everyday New Tweed je vyrobená s anti-peelingovou úpravou so 100 % akrylovým zložením. Ideálna pre jesenné a zimné úplety. Celý popis
Cena od 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Priadza Everyday New Tweed je vyrobená s anti-peelingovou úpravou so 100 % akrylovým zložením. Ideálna pre jesenné a zimné úplety.

Priadza Everyday New Tweed

Pletacia a háčkovacia priadza Everyday New Tweed ponúka krásne farby s tvídovým efektom. Tvídový efeft dodá farbe zaujímavé škvrnité prevedenie. Priadza má anti-peelingovú úpravu, teda sa nežmolkuje, čo umožní dlhodobé používanie úpletov bez opotrebovania. Veľmi príjemná priadza, vhodná na jesenné a jarné komplety, ktoré držia tvar. Klbko ponúka návin 192 m. Akryl je silný, ľahký, teplý, mäkký a odolný, akrylové priadze sú teda výnimočné. 

Anti-peelingová priadza- ide o úpravu vďaka, torej sa priadza nežmolkuje.

Použitie

Túto tvídovú priadzu doporučujeme používať pri pletení jesenných a jarných úpletov ako sú svetríky, šáliky, vesty, topy, sukne. Dodporúčaná veľkosť ihlíc je 5,5 mm.

  • Zloženie: 100 % akryl
  • Rozmery: hmotnosť 100 g, dĺžka 192 m
  • Veľkosť ihlíc a háčika: 5,5 mm
  • Hotový produkt: jesenné, jarné a zimné úplety
  • Údržba: pranie v práčke na 40 stupňov, sušiť v sušičke pri nízkej teplote, nežehliť, môže sa chemicky čistiť, ale nebieliť.


Odporúčame dokúpiť

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024