Návody a inšpirácie

Himalaya Everyday Lux Trend 100g 245m


ID9598
Krásne sfarbená akrylová, melírovaná pletacia aj háčkovacia priadza zo série tureckých vĺn Everyday. S antipílingovou úpravou. Vlny majú certifikát OEKO... Celý popis
Cena od 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Krásne sfarbená akrylová, melírovaná pletacia aj háčkovacia priadza zo série tureckých vĺn Everyday. S antipílingovou úpravou. Vlny majú certifikát OEKO TEX- Standard 100.

Everyday Lux Trend 

Kĺbko vlny má stredne hrubé vlákno. Farby tejto priadze sú melírované, vytvárajú tak viacfarebný efekt. Priadza má antižmolkovú úpravu, Vaše úplety, sú tak odolnejšie aj pri častom praní a nosení. Priadza je vhodná na chladnejšie dni. Môžte tvoriť háčkovacie aj pletacie modely. Túto ľahučkú priadzu môžte používať aj na detské úplety.

Použitie

Je vhodná predovšetkým na výrobu jesenných a zimných úpletov ako sú ponožky, svetríky, šály, prikrývky, pletené či háčkované deky alebo iné modely podľa Vašej fantázie. Doporučujeme veľkosť ihlíc a háčika 4 mm.

  • Zloženie: 100 % akryl
  • Rozmery: hmotnsť 100 g, dĺžka 245 m
  • Veľkosť ihlíc a háčika: ihlice 4 mm, háčik 4 mm
  • Hotový produkt: svetríky, čiapky, šály, ponožky
  • Údržba:pranie v práčke na 40 stupňov, sušiť v sušičke pri nízkej teplote, nežehliť, môže sa chemicky čistiť, ale nebieliť.


Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024