Návody a inšpirácie

Pastelový termo gél lak 6g


ID4662
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 30 kusov
Oranžovo žltý termo gél lak Color it, odtieň 2560. Mení farbu podľa teploty. V chlade je oranžový a v teple zas žltý. Farby sú jemné, pastelové a veľmi... Celý popis
Bežná cena 4.99 €
Ušetríte 40% 2.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 24.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Oranžovo žltý termo gél lak Color it, odtieň 2560. Mení farbu podľa teploty. V chlade je oranžový a v teple zas žltý. Farby sú jemné, pastelové a veľmi pekne a prirodzene pôsobia na nechtoch. Termo efekt je rýchly a dostatočne výrazný. Gél lak používajte spolu s nadlakom podlakom. Aplikujte ho v dvoch tenkých vrstvách. Každá z nich musí tvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo ak máte LED lampu, alebo dual lampu tak sa čas skráti na 30 až 60 sekúnd. Lepkavý film, ktorý vznikne pri tvrdnutí neutierajte, aby vytvoril väzbu medzi vrstvami. Utrite ho až z úplne poslednej vrchnej vrstvy.
výška 5 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba ružová, žltá
štítok Výpredaj

Dve vrstvy gél laku

Každú z vrstiev necháme vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Je potrebné použiť aj nadlak podlak. V chlade je farba laku oranžová a v teple žltá. Obidve farby sú krásne pastelové.

Dve vrstvy gél laku

Pastelový termo gél lak značky Silcare, ktorý má krásne jemné pastelové farby. Farba sa mení z oranžovej do žltej v závislosti od teploty. Aplikujeme ho na prírodné nechty, ktoré vopred upravíme. Brúsnym blokom zmatníme povrch nechta, odmastíme ho a v tenkej vrstve nanesieme nadlak podlak, ktorý necháme zaschnúť v lampe. Použiť môžeme UV, LED a aj DUAL lampu. Pokračujeme farebným gél lakom v tenučkej vrstve. Je silne pigmentovaný, preto nám postačí 1-2 vrstvy. Na záver nanesieme vrchný lesk, ktorý necháme zaschnúť. Termo gél lak sa dá odstrániť aj pomocou odstraňovača, nie len brúsením.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024