Návody a inšpirácie

  1. Čistič štetca LONEL 100 ml

Čistič štetca LONEL 100 ml


ID205
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Tekutina na čistenie umelých štetcov od zvyškov akrylu alebo gélu. Nie je určený na čistenie štetcov s prírodným vlasom. Štetec po očistení ostane mäkký a jemný. Odlejte si malé množstvo doň štetec namočte a opakovane vytrite do servítky. Nemáčajte štetec priamo vo fľaštičke, aby ste namočením nepoškodili aj rukoväť štetca a neznehodnotili čistič.
výška 13.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 100 ml

Štetec, ktorý používame pri modelovaní nechtov gélom alebo akrylom, čistíme predbežne počas práce. Je dôležitým a hlavným nástrojom pri modelovaní, preto sa oň veľmi dobre a dôkladne staráme. Prírodný alebo umelý štetec môžeme dočistiť v čističi štetca. Ten si nalejeme do sklenenej nádobky. Štetec ponoríme do čističa a následne ho vytierame v smere štetiniek do čistej buničiny. Tento úkon robíme, kým štetec nie je čistý. Pozornosť kladieme pri štetcoch s prírodným vlasom, pretože prípravok môže prírodný vlas poškodiť. Zásadne sa vyvarujeme dlhému namáčaniu štetcov v čističi.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024