Blog

Elegantný set so zvieracím motívom

L&S BOHEMIA

ID4933
L&S BOHEMIA
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2021. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Elegantný a veľmi kvalitný set jabloneckej bižutérie sa skladá z jemných náušníc a náhrdelníka s masívnym vzorom hmyzu. Náušnice ako aj prívesok sú dozdobené Swarovski kryštálmi červenej a čiernej farby Siam, Light Siam a Jet. Set je vhodný na každodenné nosenie. Pre životnosť šperku dodržujeme pokyny výrobcu. Šperk je vhodný aj pre alergikov, pretože neobsahuje kovy, ktoré vyvolávajú alergickú reakciu ako je olovo, nikel a kadmium. Rozmer prívesku je 4 x 3,5 cm.
farba červená

Elegantný náhrdelník Swarovski

Na obrázku môžete vidieť približnú dľžku retiazky a reálnu veľkosť prívesku. Prívesok v tvare hmyzu je zdobený malými kamienkami swarovski. Je vhodný na každodenné nosenie aj pre alergikov. Ozdobte ním svoj dekolt alebo ho jednoducho podarujte niekomu zo svojich blízkych. Spolu s náušnicami je balený v darčekovej krabičke.

Elegantný náhrdelník Swarovski

 Náušnice na uchu

Takto vyzerajú náušnice a aká je ich veľkosť v skutočnosti. Sú zdobené jedným červeným kamienkom swarovski, ktorý sa na svetle krásne leskne a vyniká jeho brúsenie.

Náušnice na uchu

 

Elegantné darčekové balenie

Set náušníc a nahrdelníka je zabalený takto ako vidíte na fotografii. Elegantné no zároveň praktické balenie je ideálne aj ako darček. 

Elegantné darčekové balenie

 

Informácie od výrobcu

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

 

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021