Návody a inšpirácie

Bobbiny Metallic Twist Macrame Ropes 3mm 50m


ID21524
Bobbiny Twist Macrame špagáty majú hrúbku 3 mm a dĺžku návinu 50 m. Sú hodvábne mäkké, pružné a odolné voči vonkajším vplyvom. Táto bavlnená šnúra vzniká... Celý popis
Cena od 13.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Bobbiny Twist Macrame špagáty majú hrúbku 3 mm a dĺžku návinu 50 m. Sú hodvábne mäkké, pružné a odolné voči vonkajším vplyvom. Táto bavlnená šnúra vzniká stáčaním troch vrstiev. Ide o kombináciu metalického vlákna a recyklovanej jemnej bavlny. Lesklá metalická časť dodáva priadzi nádych luxusu a elegancie. Macrame špagát je ideálny pre tvorbu ozdôb a vianočných dekorácií a tiež šperkov a doplnkov do vlasov. Trojvrstvový špagát je extrémne mäkký a hrubý zároveň, vďaka čomu perfektne zvýrazní krásu uzlov macrame, ktoré netreba pevne uťahovať.
štítok Novinka

Bobbiny špagáty Metallic Twist Macrame Ropes

Špagáty sú vyrábané zo 100 % recyklovanej bavlny s certifikátom OEKO-TEX Standard 100. Sú nezávadné a bezpečné. Výrobky z týchto špagátov sú vhodné aj pre najmenších. Na dotyk sú mäkké a preto sa s nimi veľmi dobre pracuje. Pri výrobe špagátov Bobbiny sa používajú výlučne prírodné materiály. Špagát tvorí viacero dohromady stáčaných nitiek, približne 60 kusov. Na návine je 50 m, pričom majú váhu približne 200g. Farebné variácie ponúkajú najnovšie trendy.

Použitie

Pri práci so špagátmi vznikaju projekty, ktoré držia tvar a vzor pekne vyniká. Sú ideálne na výrobu macrame bytových doplkov ako sú kvetináče, nástenné ozdoby a dekorácie. Vhodné sú tiež na výrobu módnych doplnkov ako sú ruksaky, kabelky, nákupné tašky a mnoho iných projektov. S týmito špagátmi ich rozčesávanim vytvoríte krásne husté strapce.

Zloženie : 94% bavlna, 6% polyester

Návin : 50 m 

Hmotnosť: približne 200 g

Hrúbka: 3 mm 

Výrobca : Vyrobené v EÚID21514
13.99 €
ID21515
13.99 €
ID21517
13.99 €

Odporúčame dokúpiť

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024