Návody a inšpirácie

Čierne kozmetické štetce v kufríku 10 ks


Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme posledné 4 kusy
Oválne kozmetické štetce, s hustým ale jemným vlasom. Vhodné na každodenné líčenie, ale aj pre profesionálky. Štetce vyrobené z kvalitných materiálov,... Celý popis
Bežná cena 49.90 €
Ušetríte 34% 17.00 €
Naša cena 32.90 €
Zľava platí do 23.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Oválne kozmetické štetce, s hustým ale jemným vlasom. Vhodné na každodenné líčenie, ale aj pre profesionálky. Štetce vyrobené z kvalitných materiálov, sú uložené v elegantnom čiernom kufríku, ktorého povrch je potiahnutý koženkou. V spodnej časti sa nachádzajú štetce väčšieho tvaru, ktoré sú vhodné na aplikovanie primeru, make-upu, korektoru a tiež tekutého alebo práškového púdru. Jednoducho s nimi docielite aj kontúrovanie tváre, nanesenie bronzeru, alebo farby na líčka. Vrchná časť obsahuje menšie štetce, ktoré môžete používať na líčenie očí, pier a tiež sú vhodné na kontúrovanie nosa. Pre správnu aplikáciu sa odporúča používať štetce krúživým pohybom až do vtedy, pokým nedosiahnete vami požadovaný efekt. V tomto praktickom darčekovom balení je 10 rôznych kozmetických štetcov.
šírka 19 cm
dĺžka 21.5 cm
výška 6.5 cm
farba čierna
štítok Výpredaj

Kufrík po otvorení 

Sada oválnych kozmetických štetcov z kvalitných materiálov, ktoré sú vhodné na vytvorenie fotoshopového looku. Sada je umiestnená v čiernom kufríku, kde sa nachádza 10 štetcov. 

 

Kozmetický kufrík

Vďaka zapínaniu, je kufrík možné jednoducho a ľahko uzavrie, vďaka čomu budú vaše štetce v úplnom bezpečí. Rozmery kufríka sú 21,5 x 19 x 6,5 cm.  

Sada oválnych kozmetických štetcov

V spodnej časti kufríka sa nachádza 5 štetcov, ktoré sú vhodné predovšetkým na nanášanie make-upu. Vďaka tvaru a veľkosti štetcov s nimi ľahko tvár vykontúrujete, no tiež s nimi jednoducho pomocou korektoru, rozjasníte aj okolie pod očami.

 

Čierne kozmetické štetce

Spodná časť obsahuje 5 menších štetcov, ktoré sú vhodné na make-up očí, alebo tiež pier. Vďaka užším štetcom sa vám jednoducho podarí vykontúrovať nos. 

 

Kvalitné kozmetické štetce na líčenie a kontúru tváre. Majú veľmi jemné štetinky, ktoré sú príjemné na dotyk a tým zabezpečujú dokonalú aplikáciu make-upu, púdru, podkladovej bázy, lícenky, očných tieňov a podobne. Sú balené v hygienickom ochrannom púzdre pre jednoduché uskladnenie. Balenie obsahuje 10 štetcov rôznych veľkostí.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024