Návody a inšpirácie

Sada na voskovú depiláciu s ohrievačom 40W


ID3728
Sada Na sklade
Depilácia voskom v pohodlí domova. Ohrievač na vosk s roll-on hlavicou 40W, v ktorom sa vosk ohreje za 20-40 minút. Vosky v sade sú rozpustné v tukoch,... Celý popis
Bežná cena 25.66 €
Ušetríte 14% 3.67 €
Naša cena 21.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Depilácia voskom v pohodlí domova. Ohrievač na vosk s roll-on hlavicou 40W, v ktorom sa vosk ohreje za 20-40 minút. Vosky v sade sú rozpustné v tukoch, čiže z pokožky ich odstránite olejom po depilácii. Nájdete tu 3 vosky so širokou roll-on hlavicou, pomocou ktorej ho rovnomerne nanesiete. Nesmie chýbať ani depilačný papier, ktorým strhnete vosk aj s chĺpkami z pokožky. Po depilácii odstránite zvyšky vosku olejom a napokon pokožku ošetrite mliekom po depilácii. Keďže 12 až 24 hodín po depilácii nie je vhodné sa opaľovať. Je ideálne depilovať pokožku večer, alebo deň vopred. Doprajte pokožke zotaviť sa.
štítok Novinka, Výpredaj

Výhodou depilovania voskom je, že pokožka vydrží hladká a bez chĺpkov približne tri týždne. Častou depiláciou eliminujeme chĺpky natrvalo. Najprv zohrejeme vosk, potom vyskúšame jeho teplotu. Tá musí byť primeraná, aby sme kožu nepopálili. Vosk nanesieme na určené miesto, priložíme depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov rýchlym pohybom strhneme. Je to najčastejší a najpopulárnejší spôsob depilácie. Po zákroku je potrebné pokožku ošetriť prípravkami, ktoré sú na to určené.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024