Blog

Malá sada na depiláciu cukrovým voskom


ID3729
Sada Na sklade
Obľúbená depilácia voskom. 40W ohrievač na depilačný vosk s roll-on hlavicou nahreje cukrový vosk za 20 maximálne 30 minút a klasický vosk za 40 až 50... Celý popis
Bežná cena 17.77 €
Ušetríte 11% 1.87 €
Naša cena 15.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Obľúbená depilácia voskom. 40W ohrievač na depilačný vosk s roll-on hlavicou nahreje cukrový vosk za 20 maximálne 30 minút a klasický vosk za 40 až 50 minút. Teplotu vosku vždy vyskúšajte na malom kúsku pokožky. Depilácia nôh cukrovým voskom je pohodlnejšia a príjemnejšia. Vosk naneste pomocou širokej roll-on hlavice v smere rastu chĺpkov. Priložte depilačný papier, ktorý je potrebné k vosku prihladiť a to tiež v smere rastu chĺpkov. Napokon rýchlym ťahom strhnete. Zvyšky vosku môžete pozbierať depilačným papierom, alebo jednoducho opláchnete vlažnou vodou. Pokožku je vhodné ošetriť prípravkom po depilácii a najbližších 12 až 24 hodín nevystavovať slnečnému žiareniu ani soláriu.
štítok Novinka, Výpredaj

Depilácia voskom je najobľúbenejší spôsob depilovania ako u žien tak aj u pánov. Je to pre všetkých, ktorým prekáža ochlpenie na niektorom mieste tela. Cukrový vosk vložíme do ohrievača a necháme ho zohriať približne 10 až 20 minút. Pred aplikáciou je dobré teplotu vosku vyskúšať, aby nedošlo k popáleniu. Pomocou roll-on hlavice vosk nanesieme jednoducho a rýchlo na miesto, ktoré chceme vydepilovať. Pomocou depilačného papiera strhneme vosk proti smeru rastu chĺpkov. Správny postup je v tomto prípade dôležitý. Vydepilované miesto stačí nakrémovať ukľudňujúcim krémom, mliekom alebo harmančekovým olejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021