Návody a inšpirácie

Ideal zlatý set na výrobu kabelky


ID27758
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2024. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Sada na vyšívanú kabelku z kanavy s lesklým zlatým zapínaním. Súčasťou setu je okrem kanavy a zapínania aj retiazka s karabínkami. Jej celková dĺžka je 130cm. Transparentná mriežka v sade má rozmer 15,4 x 25,2 x 6,8cm. Jednotlivé štvorčeky majú veľkosť 2mm. Trojuholníkové zlaté zapínanie má rozmer 5 x 3,8cm, ku kabelke ho pripojíte pomocou skrutiek. Plastovú kanavu môžete strihať a prispôsobiť si výsledný tvar kabelky podľa vlastných predstáv. Na vyšívanie odporúčame použiť hrubšiu priadzu ako tú, ktorá sa používa na klasické vyšívanie. Ideálne je zvoliť háčkovaciu priadzu.
zloženie plast, kov

Na vyšívanie odporúčame použiť hrubšiu priadzu ako tú, ktorá sa používa na klasické vyšívanie. Je možné zvoliť napríklad klasický bavlnený špagát značky Natana  s hrúbkou 3mm, tričkovinu Natana, ale aj lesklé verzie špagátov ako napríklad YarnArt Macrame 2mm, alebo hrubší lesklý špagát YarnArt Macrame XLV prípade extravagantnejších kabeliek je možné použiť špagáty Natana Glamour s hrúbkou 3mm s metalickým vláknom, alebo lesklú verziu tričkoviny zo značky YarnArt, a to Metallic ClubV prípade sezónnych zimných huňatých kabeliek môžete zvoliť napríklad Alize Puffy, Himalaya Dolphin Baby, Alize Velluto, YarnArt Fable Fur, YarnArt Mink, Himalaya Kuzucuk. V prípade letnej verzie kabelky odporúčame napríklad Natana tričkovinu z recyklovanej bavlny, alebo letnú eko priadzu Wooden Club zo značky YarnArt alebo tiež od Fibra Natura jednofarebnú  Raffiu. V ponuke máme aj  Farebný variant Fibra Natura Raffia Multi

Vnútro vyšitej kabelky odporúčame kvôli krajšiemu vzhľadu podšiť textíliou. Ideálnou voľbou je napríklad aj tesilan, ktorý tiež nájdete v našej ponuke. 

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024