Návody a inšpirácie

Lantern Moon Radiance sada drevených háčikov


ID26522
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Sada drevených klasických háčikov Radiance obsahuje 6 kusov s hrúbkou od 4mm po 8mm. Celá sada je umiestnená v elegantnom puzdre. Háčiky majú dĺžku 15... Celý popis
Naša cena 68.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Sada drevených klasických háčikov Radiance obsahuje 6 kusov s hrúbkou od 4mm po 8mm. Celá sada je umiestnená v elegantnom puzdre. Háčiky majú dĺžku 15 cm.
zloženie drevo
knitpro-350322

Sada Lantern Moon Radiance háčikov obsahuje:

  • 4,0mm
  • 4,5mm
  • 5,0mm
  • 5,5mm
  • 6,0mm
  • 8,0mm

Lantern Moon kolecia

Set klasických háčikov je uložený v modernom puzdre vyrobenom z čistého hodvábu Khadi, historicky významného indického materiálu. Na vonjakšej strane je znázorenný motív dreva dozdobený tradičnou výšivkou Lantern Moon s kvetinovým motívom. 

Vo vnútri puzdra je priestor pre 6 kusov háčikov a taktiež tam  je dostatočný priestor pre ďalšie príslušenstvo. Obal na zips udrží všetky komponenty bezpečne uložené usporiadané. Príslušenstvo nie je súčasťou balenia. Rovnako ako všetky háčiky z tejto kolekcie tak aj tieto sú vyrobené z ebenového dreva a povrch majú uprvaneý tekutým hodvábom. Akýkoľvek druh priadze sa tak po špičkách nešmýka. Právne naopak, je zabezpečené dokonalé kĺzanie. Tieto háčiky musíte mať pri vytvorení dokonalého projektu. Ľahko sa držia, sú hrejivé pohodlne sedia v rukách.  Všetky doplnky a súpravy sú zabalené v elegantnom priehľadnom látkovom vrecku, aby bola zaistená dobrá viditeľnosť.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024